مهران ستاری

آموزش برنامه نویسی وطراحی سایت | انجام پروژه های برنامه نویسی وطراحی سایت تحت وب

مهران ستاری
09369944780

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای ورود به بازار کار

👈 ثبت نام دوره برنامه نویسی ویژه بازار کار از صفر تا صد با همکاری آموزشگاه کاف

👈 100 جلسه آموزشی وکاربردی و عملی با تدریس مهران ستاری


تماس با من


نکات مهم

👈 جذب دانشجوی مساعد برای کارآموزی در پروژه تجاری

👈 همراه ارائه مدرک فنی وحرفه ای

👈 مدت زمان دوره حدود 6 ماهسرفصل های دوره برنامه نویسی در تبریز

آموزش Html

آموزش CSS

آموزش BOOTSTRAP

آموزش سی شارپ

آموزش Sql Server

آموزش EfCore

آموزش Asp.Core6

پروژه عملی

سئو

ویدیو معرفی دوره برنامه نویسی در تبریز

معرفی دوره

سرفصل ها وتوضیحات کلی


✨ مدت زمان وتعداد جلسات دوره برنامه نویسی در تبریز چقدره ؟

   مدت زمان وتعداد جلسات دوره آموزش برنامه نویسی در تبریز چقدره ؟

❤️ آموزش در 6 ماه ودر طول هفته دو الی سه جلسه برگزار می شود.که هدف یاد گیریه نه اینکه جلسان رد کردن ، بنابراین تا هدف و موضوعی که طبق برنامه باید یاد بگیریم تا نیاموزیم پیش نمیریم پس این زمان که نوشتم حدودی هستش.


✨ مراحل وقدم های دوره کدامند؟

 مراحل وقدم های دوره آموزش برنامه نویسی کدامند؟

❤️ آموزش برنامه نویسی در تبریز در 8 مرحله برگزار میشه که این مراحل هر کدومش یک ترم محسوب میشه پس در واقع ما چهار ترم پیشرو خاهیم داشت، که به شکل پله ای وقدم به قدم به جلو میریم وتا ترم پیش رو را کامل یاد نگیریم به ترم بعد نخاهیم رفت. نکته حائز اهمیت اینه که ما با تمرینات عملی لابه لای کلاس ها پیش میریم .

❤️ برای اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش طراحی سایت در تبریز هم میتوانید در همین سایت مشاهده فرمائید.

❤️


❤️ بریم سراغ مراحل آموزش برنامه نویسی:


آموزش Html

آموزش Css

آموزش BootStrap

آموزش C#

آموزش Sql Server

آموزش EfCore

آموزش Asp.Core

پروژه عملی

نکات سئو

❤️ که اگه به شکل ترم تقسیم بندی کنیم


ترم اول

آموزش Html

آموزش Css

آموزش BootStrap

ترم دوم

آموزش C#

آموزش Sql Server

آموزش EfCore

ترم سوم

Asp.Core

ترم چهارم

پروژه عملی

نکات سئو
✨ این آموزش برای چه کسایی پیشنهاد می شود ؟

آموزش برنامه نویسی در تبریز به درد چه کسانی میخورد؟

❤️ آموزشی که در این دوره برای شما عزیزان هست برای همه افرادی که دنبال حرفه تخصصی هستند پیشنهاد می شود. یا حتی کسایی که کار دارند میتوانند نیمه وقت این تخصص را بیاموزند ودر منزل به شکل پروژه ای کار کنند .


❤️ وبرای کسایی که قصد مهاجرت ویا کار در خارج ازکشور را دارند این تخصص یکی از تخصص هایی می باشد که نیازی به مدرک ندارد وفقط حرفه ای بودن شما کفایت میکند. شما عزیزان اگر در دوره برنامه نویسی در تبریز شرکت کنید همه این موارد را به شکل کامل به شما عزیزان یاد خواهم داد.✨ برنامه نویسی چیست و به چه دردی میخورد ؟

 برنامه نویسی چیست و به چه دردی میخورد ؟

برنامه های ویندوزی :

❤️ برنامه های کامپیوتر یا نرم افزار هایی که داخل کامپیوتر هستند یک نوع برنامه هستند که توسط برنامه نویس ویک زبان برنامه نویسی نوشته شده اند. این برنامه ها به برنامه های ویندوزی شناخته می شود که با هر زبانی برنامه نویسی قابل نوشتن هستند مخصوصا زبان سی شارپ که محصول شرکت مایکروسافت که به غول کامپیوتر شناخته شده اند.


❤️ شرکت مایکروسافت تکنولوژی برنامه های ویندوزی را با زبان سی شارپ در محیط ویژال استودیو را برای ما فراهم کرده است تا براحتی در این محیط برنامه های ویندوزی را بنویسیم.اخیرا این شرکت تکنولوژی جدیدی را برای این نوع برنامه ها بوجود آورده است که به نام wpf معروف است .


برنامه های موبایلی :

❤️ یا برنامه هایی که داخل موبایل ها وجود دارد را یک نوع برنامه یا اپلیکیشن موبایلی هستند.همه این برنامه هایی که در گوشی های ما وجود دارد یک نوع برنامه یا اپ موبایلی هست. مثل برنامه معروف دیوار، اسنپ و...


❤️ این ها نمونه هایی هستند که معروف اند واکثر مردم با این برنامه ها آشنا هستند ودر گوشی های خود نصب دارند. خب تا اینجا قهمیدیم که این نوع مدل از برنامه ها هم یک برنامه هست مثل برنامه ویندوزی .


❤️ ما با انواع زبان ها میتوانیم برنامه های موبایل بسازیم با زبان های دارت یا جاوا یا سی شارپ.


❤️ دوباره میریم سراغ غول بزرگ ینی مایکروسافت , این شرکت محصولی رو با نام زامارین فرم به بازار عرضه کرد تا برنامه نویس هایی که زبان سی شارپ بلد هستند بتوانند علاوه بر اینکه برنامه های ویندوزی تولید کنند برنامه های موبایلی هم بنویسند، که هم برای برنامه های اپل وهم برای برنامه های اندروید قابل استفاده باشد .


❤️ این مورد خود مزیت بسیار بزرگ هست که با یک بار کد نویسی بتوانیم برای چند سیستم عامل مثل اندریود واپل برنامه تولید کرد.


برنامه های تحت وب :

❤️ اما بریم سراغ برنامه های تحت وب یا همان وب سایت ها ، این وب سایت ها یک نوع برنامه اند که با هر زبان برنامه نویسی میتوان نوشت وتولید کرد. ما با استفاده از این برنامه ها میتوانیم فروشگاه های اینترنتی ، یا سایت های خبری ، یا برنامه های حسابداری بسازیم ، اصلا همین تلگرام یا واتس اپ را دیدید که هم برنامه موبایلی دارند وهم برنامه ای که با مرورگر باز میشود که به این برنامه ها برنامه ی تحت وب میگویند.


❤️ یا حتی برنامه های داخلی معروف را مثل دیوار ، هم اپ موبایل دارند وهم برنامه وبی دارد.


❤️ پس تااینجا فهمیدیم که ما هر برنامه ای با هر موضوعی را میتوانیم پیاده کنیم حتی همین برنامه هایی که در ادارات استفاده میکنند وبا نام سامانه های دولتی معروف هستند امروزه بالای 90 درصد این برنامه ها ، برنامه های تحت وب هستند.


❤️ حالا قدرت برنامه های تحت وب را متوجه شدید این برنامه ها با هر زبانی میشه نوشت اما هر زبانی قدرت کافی وکاملی را دارا نمی باشند وهرکدام نسبت بهدیگری دارای مزایا ومعایبی هستند.


❤️ ما در این دوره برنامه نویسی که در تبریز برگزار می شود، پیشنهاد میکنیم با زبان سی شارپ این کار را انجام دهید.


❤️ بله درست شنیدید باز گفتم سی شارپ میبینید دوستان قدرت این زبان رو ، دوباره غول کامپیوتر برای ما بستری را فراهم کرده تا با زبان سی شارپ بتوانیم برنامه تحت وب بنویسیم. مایکروسافت بستری با نام Asp را برای برنامه نویسان این زبان مهیا کرد تا بدون اینکه زبان دیگری بیاموزند بتوانند این نوع از برنامه هارم تولید نمایند.

❤️ Asp.Core تکنولوژی جدیدی هستن که این شرکت برای برنامه نویس های سی شارپ مهیا کرده تا برنامه های بروز وبا سرعتی را تولید نمایند.


❤️ آیا میدانید بیشتر سامانه های اداری کشور با همین تکنولوژی یعنی Asp نوشته شده اند. دوره برنامه نویسی در تبریز که به شکل خصوصی برگزار میشود با همین تکنولوژی شما را اشنا ودر این زمینه حرفه ای میسازد.✨ این آموزش برای چه کسایی پیشنهاد می شود ؟

    این آموزش برای چه کسایی پیشنهاد می شود ؟

❤️ آموزشی که در این دوره برای شما عزیزان هست برای همه افرادی که دنبال حرفه تخصصی هستند پیشنهاد می شود. یا حتی کسایی که کار دارند میتوانند نیمه وقت این تخصص را بیاموزند ودر منزل به شکل پروژه ای کار کنند .


❤️ وبرای کسایی که قصد مهاجرت ویا کار در خارج ازکشور را دارند این تخصص یکی از تخصص هایی می باشد که نیازی به مدرک ندارد وفقط حرفه ای بودن شما کفایت میکند.


❤️ شما عزیزان اگر دراین دوره شرکت کنید همه این موارد را به شکل کامل به شما عزیزان یاد خواهم داد.✨ درآمد زایی با این دوره آموزشی به چه شکل خواهد بود؟

درآمد زایی با این دوره آموزشی به چه شکل خواهد بود؟

❤️ همانطور که میدانیدبرنامه نویسی یکی از شغل های پردرآمد دنیاس این بدان معنی نیست که شما اگر دراین دوره شرکت کنین پولدار خواهید شد !


❤️ نه اینگونه نیس ، این آموزش شروع قدم یادگیری شماست که پا به این عرصه بگذارید ودر ادامه با نوشتن چندین پروژه مختلف سطح مهارت خودتان را با این پروژه ها بالا میبرید که همین موضوع یک برنامه نویس مبتدی را تبدیل به یک برنامه نویس حرفه ای میکند.


❤️ اما شاید بگین بعد شرکت تو این دوره آیا پروژه کار خواهیم کرد یا نه ؟ در جواب باید بگویم اتفاق خوبی که در دوره آموزش من وجود دارد پروژه عملی آن هست ، یعنی بعد اتمام جلسات پایه در آخر پروژه عملی واقعی با شما کار خواهم کرد تا سطح کاری تان از حالت مبتدی بالا برود.


❤️ اما باز قابل ذکر هست که با این پروژه عملی کار پایان نمیگیرد باید خودتان باز 3 الی 4 تا پروژه عملی دیگری که یکی از دیگری سطح کاری بالاتری داشته باشد را بنویسید. این گونه هم نیست که باید در جایی حتما کارآموزی کنید! از شما سوال میکنم ، کار آموزی یعنی چی یعنی اینکه یک کار عملی را از نزدیک با جان ودل حس کردن .


❤️ وقتی که شما چندین برنامه عملی و حرفه ای را بنویسید این یعنی اینکه شما دیگر نیازی به کارآموزی ندارید. باز یک پیشنهاد خوب شما میتوانید طی توافق با بنده اگر پروژه حرفه ای در نظر دارید ، زیر نظر من این پروژه را شروع وبه اتمام برسانیم که این هم با توافق دوطرف میتواند انجام پذیرد.


❤️ بعد اینکه این مراحل را سپری کردید حالا سراغ درامد زایی میرویم. ببینین دوستان ما از برنامه نویسی انواع درامد هارا میتوانیم کسب کنیم که هرکس نسبت به تمایل خودش میتواند درآن قسمت کار خودش را شروع کند.


1- کار در یک شرکت

❤️ استخدام درشرکتی که پشتیبانی کار های قبلی را میکنند. برخی افراد دوست دارند در یک شرکت وزیر نظر افراد خاص کار کنند ، که انواع شرکت ها در شهر وکشورمان وجود دارد که انواع برنامه ها را تولید کردند والان پشتیبانی آن برنامه هارا با پرسنل برنامه نویس خود انجام میدهند.


❤️ استخدام درشرکتی که پروژه های قبلی خود را میخواهند بروز نمایند. برخی شرکت ها هم پروژه های از قبل دارند اما امروزه با آمدن تکنولوژی های جدید مجبور می شوند تا برنامه های خود را به برنامه جدید وبا تکنولوژی جدید ارتقا دهند که در اینصورت نیاز به برنامه نویس هایی دارند که به تکنولوژی های جدید مهارت دارند .


❤️ که ما در این دوره که در تبریز برگزار خواهد شد ، تکنولوژی جدید را برای شما آموزش میدهیم . استخدام درشرکتی که کار وبرنامه جدیدی را تولید میکنند. یا برخی شرکت ها هم در فکر ایجاد یک برنامه هستند که نیاز به پرسنل برنامه نویس دارند وباید برنامه نویس های خود را استخدام کنند.تا کار خود را به شکل تیمی انجام دهند واین تیمی بودن در سریع تر رفتن برنامه به شدت کمک میکند.


2- کار دریک شرکت به شکل دور کاری

❤️ امروزه شکل دورکاری این کار بسیار مرسوم شده است مثلا شما در تبریز هستید ورزومه خودرا به شرکت های تهرانی میفرستید ( بین پارانتز بگویم رزومه منظور همان پروژه هایتان است . ) ودر صورت تمایل آن شرکت ها شما به شکل دور کاری پروژه های آن شرکت را انجام میدهید که هر شرکت ساز وکار خودش را در این زمینه دارد که بعد قبولیه رزومه شما با آن شرکت ها حرف میزنید وتمام مراحل را به شما آموزش میدهند.


3- کار به شکل پروژه محور یا فریلنسری

❤️ اما مدل دیگر که ما میتوانید با شرکت در این دوره برنامه نویسی بدست آورید ، کسب درآمد از طریق فریلنسری می باشد ، یعنی شما پروژه را از یک نفر میگیرید وبا توافقی که بینتان انجام میپذیرد مبلغی را میگیرد وپروژه را تحویل میدهید.


❤️ این یک نفر میتواند یک شخص یا میتواند یک وب سایتی باشد که کار های فریلنسری پروژه محور درآن قرار میگیرد، مثل سایت پونیشا که قیمت هر پروژه درآن نوشته شده است وشما با درخواست آن پروژه را میتوانید بگیرید ودر منزل آن کار را انجام دهید.


4- کار به شکل درامدزایی برای خودتان

❤️ این مدل از درامد زایی از برنامه نویسی کمی صبر میخواهد اما شاید تا ابد برای خودتان کار داشته باشید ونیازی به هیچ کس نداشته باشید.


❤️ ببینید دوستان اگر مثلا شما اشنایی داشته باشید که محصولاتی دارد شما میتوانید با نوشتن برنامه تحت وب آن محصولات را درآن سایت قرار دهید وسئو سایت را هم خودتان انجام دهید وآن برنامه را به جایگاهی برسانید که فروش بالایی را به ثمر برساند که در اینصورت شما به عنوان صاحب مالک این سایت ، برنامه تان به یک برنامه بارزش هم از نظر پول وهم از نظر کسب درامد بارزش باشد .


❤️ همان جور که گفتم کلمه سئو را برای شما در متن بالا گفتم ، شما با آموزش برنامه نویسی در تبریز تنها برنامه نویسی یاد نمیگیرید بلکه نکات سئو را هم یاد خواهید گرفت تا بعد اتمام پروژه بتوانید سئو پروژه خود را بدست گیرید.


5- کار به شکل تولید یک محصول وفروش نسخه های آن به دیگران

❤️ درامد دیگری که از برنامه نویسی در تبریز میتوانید انجام دهید تهیه ونوشتن یک برنامه مثل برنامه حسابداری که میتوان به چندین نفر یا چندین شرکت داد را تولید کنیم و از هرنسخه پول بگیریم .


❤️ قرار نیست پروژه بزرگ مثل برنامه حسابداری هلو بسازیم بلکه میتوانیم با نوشتن پروژه های کوچکتر برای کسب وکار های کوچکتر وپیشنهاد یک قیمت پایینتر ، همه ان ها ترغیب کنیم تا از برنامه ما استفاده کنند که شما با فروش هر نسخه پول میگیرد علاوه بر آن شما میتوانید هزینه پشتیبانی سالانه هم بگیرید.


❤️ حالا فکر کنید وایده برای خودتان بسازید وبدانید اگر این محصول را به صد نفر بفروشیم چه درامدی به شما میرسد واگر سالانه از صد نفر به شما پول پشتیبانی بیاید ، چقدر درامد نصیبتان می شود. شما با این کار تا اخر عمر نیازی به نوشتن برنامه دیگر ندارید وهمین پروژه را پشتیبانی وارتقا میدهید.


6- درامد به شکل کسب دلاری

❤️ امروزه کسب درامد دلاری ، مخصوصا در کشور ما یک درامد عالی محسوب میشود. در قدم اول این را بگم که کسب درامد دلاری از برنامه نویسی اینجور نیست که سخت باشد چون الان با آمدن ارز دیجیتال ، براحتی میتوان در انتقال پول عمل کرد.


❤️ کسب درامد دلاری از برنامه نویسی با یک شرکت خارجی شما میتوانید رزومه خود رابه شرکتی در خارج از کشور بفرستید اگر هم زبان بلد نیستین بهتر است اول زبان خود را تقویت کنید ، اما اگر میخواهیدزود در این زمینه پیشرفت کنید کسی که زبان بلد هست با اون حرف بزند تا بجای شما با طرف مقابل حرف بزند وکار خود را شروع کنید.


❤️ کسب درامد دلاری از برنامه نویسی به شکل فریلنسری همان طور که در مورد درامدفریلنسری از طریق برنامه نویسی با شما عزیزان صحبت کردم همه آن موضوعات در این هم شامل میوشد ، یعنی در اینجا هم سایت های فریلنسری خارجی موجود هستند که میتوانید در آن سایت بروید و پروژه بگیرید.✨ سن مناسب برای شرکت در این دوره ؟

سن مناسب برای شرکت در دوره برنامه نویسی

❤️ سن مناسب برای برنامه نویسی در تبریز یا هر شهر دیگه ملاک نیست ، این یعنی اینکه چه نوجوان پانزده سال باشی چه فرد 50 ساله مهم نیس ، مهمه اینه که مهارت وتخصص و چندین پروژه مختلف حرفه ای داشته باشید کافیه.


❤️ اما دیگه حداق سن باید پانزده باشه تا در یک جا بتوانید کار کنید ، اما اگر سن کمتر هم داشتید میتوانید به شکل دور کاری کار کنید در اینصورت اصلا حداقل سن هم ملاک نیست.


❤️ پس بااین مواردی که گفتم شما با هر سنی میتوانید در دوره برنامه نویسی تبریز شرکت کنید. که فردا خیلی دیر هست پس باید زود تر دست بجنبانید.✨ آیا مدرک تحصیلی باید داشته باشیم ؟

مدرک تحصیلی مناسب برای برنامه نویسی

❤️ اگر قصد شرکت در دوره برنامه نویسی که در شهر تبریز به شکل خصوصی برگزار می شود. مدرک تحصیلی ندارید نگران نباشید چون اصلا مدرک تحصیلی در این دوره مهم نیست و درحد سطح راهنمایی کفایت میکنه . یا اصلا اگر مدرک دانشگاهیتان هم متفاوت است هم اصلا مهم نیست .


❤️ وشما میتوانید با شرکت در این دوره برنامه نویسی که در تبریز در چهارراه منصور برگزار می شود ، همه موارد لازم را بیاموزید.


✨ آیا زبان انگلیسی باید بدانیم ؟

زبان انگلیسی لازم دوره برنامه نویسی

❤️ داشتن مهارت زبان انگلیسی بسیار در برنامه نویسی به شما کمک میکند ، اما برای شرکت در این دوره در حد آشنایی بازبان سطح راهنمایی کفایت میکند وبعدا هم میتوانید زبان خود را تقویت کنید.


❤️ خب حالا این زبان اگر بلد باشین چه تاثیری در حرفه برنامه نویسی دارد ؟ در خود نوشتن کد ها که اهمیتی ندارد،اما برای بروز بودن خودتان دراینده به درتان میخورد که فیلم ها آموزشی خارجی یا وب سایت های خارجی را مطالعه نمائید ، اما اگر زیاد هم بلد نباشین مهم نیست چون امروزه در ایران فیلم های اموزشی ومراجع وب سایتی آموزشی زیاد تولید شده است که بعدا برای رشد خودتان میتوانید از آنها هم استفاده کنید.✨ این دوره چه پیش نیاز هایی نیاز داره ؟

زبان انگلیسی لازم دوره برنامه نویسی

❤️ برای شرکت در این دوره هیچ پیشنیازی وجود ندارد واز صفر صفر تا پیشرفته برگزار می شود. اما اگر از قبل هم آشناییت داشته باشید که چه بهتر در اینصورت سرعت جلسات بیشتر می شود، اما در کل این آموزش از صفر هست .✨ منظور از پک کامل بودن دوره چیست؟

 منظور از پک کامل بودن دوره برنامه نویسی چیست؟

❤️ منظور از پک کامل بودن دوره برنامه نویسی در تبریز این می باشد که از صفر تا صد آموزش داده می شه. بریم کامل در مورد این پک حرف بزنیم. ببینید عزیزان ما با این دوره میتوانیم کامل بدون نیاز به دیگری یک پروژه کامل را از صفر پیاده سازی کنیم ودرآخر سئو کارمان را انجام دهیم. یعنی با آموختن موارد این دوره شما میتوانید


 • 𝟙 یک قالب مناسب برای طراحی ظاهر صفحتان بسازید
 • 𝟚 با SqlServer میتوانید پایگاه داده پروژه خود را تحلیل وپیاده کنید
 • 𝟛 وبعد قسمت برنامه نویسی پروژه خودرا بنویسید
 • 𝟜 وبعد در هاست به اشتراگ میگذارید
 • 𝟝 وبعد اینکه برنامه تحت وب یا سایتمان بیاید بالا ، حالا نوبت سئو سایتمان میشود که با نکات گفته شده یکی یکی روی سایت خود پیاده میکنید وسایتتان را درتبه های بالاتر میبنید.

✨ پشتیبانی دوره به چه شکل خواهد بود ؟

پشتیبانی دوره برنامه نویسی به چه شکل خواهد بود ؟

❤️ یکی از مزیت های مهم دوره ما پشتیبانی آنلاین اون هستش.


❤️ اگر شما در هردوره دیگر شرکت کنید اگر ایراد داشته باشید برای رفع مشکلتان باید در جلسه بعد کلاستان اشکالتان را رفع کنید. اما همین مدت زمان تا جلسه بعد وقت شما هست که میرود ، اما در آموزش ما همان لحظه که ایرادی داشتید از طریق واتس اپ پیام میدهید واز طریق برنامه کنترل از راه دور به لب تاب یا کامپیوتر شما وصل میشویم وایرادتان را رفع میکنیم.


❤️ این پشتیبانی آنلاین دوره آموزش برنامه نویسی در تبریز از مزیت های مهم این دوره به حساب می اید.✨ دوره برنامه نویسی به شکل خصوصی هست یا عمومی ؟

مزایای خصوصی بودن دوره برنامه نویسی

❤️ این دوره اموزشی به شکل خصوصی در دفتر برگزار می شود آدرس دفتر در تبریز چهارراه منصور هست. که فقط به سمل تک نفری برگزار می شود.


❤️ چرا به خصوصی بودن وتک نفری بودن دوره تمرکز میکنم؟


❤️ شما خودتان تا حالا مطمعنا در مدرسه بودید یا در دانشگاه ویا در هر کلاس دیگری شرکت کردید خودتان به خودتان بگویید اگر درآن کلاس ها آن استاد یا معلم بجای ده نفر به شما فقط آموزش میداد ، به نظرتان سطح کلاس ویادگیری شما چجور میشد.


❤️ چون هزینه دوره خصوص آموزش برنامه نویسی ما با هزینه دوره آموزش عمومیش یکی هست!✨ هزینه دوره آموزش برنامه نویسی در تبریز چقدره ؟

هزینه دوره آموزش برنامه نویسی در تبریز چقدره ؟

❤️ هزینه دوره آموزش برنامه نویسی در تبریز به شکل خصوصی با هزینه دوره عمومی آموزشگاه های دیگر یکسان هست . برای اطلاع از هزینه این دوره لطفا با شماره 09369944780 یا درواتس اپ پیام بدید.


❤️ خودتان مزیت های کلاس خصوصی را نسبت به کلاس عمومی که در آموزشگاه ها برگزار می شود مقایسه کنید.✨ سی شارپ چیست؟

سی شارپ چیست؟

❤️ سی شارپ یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا می باشد . سی شارپ منبع باز ، ساده ، مدرن ، انعطاف‌پذیر و چند منظوره است . در این مقاله ، بیایید ببینیم سی شارپ چه چیزی است ، چه C می‌تواند انجام دهد ، و چگونه سی شارپ متفاوت از C + + و دیگر زبان‌های برنامه‌نویسی است . زبان برنامه‌نویسی در علوم کامپیوتر زبانی است که برای نوشتن برنامه‌های نرم‌افزاری به کار می‌رود .


❤️ سی شارپ یک زبان برنامه‌نویسی است که توسط مایکروسافت در سال ۲۰۰۱ ایجاد و راه‌اندازی شد . سی شارپ یک زبان ساده ، مدرن و شی گرا است که توسعه دهندگان روز مدرن انعطاف‌پذیری و ویژگی‌های ایجاد نرم‌افزار را فراهم می‌کند که نه تنها امروز کار می‌کنند بلکه برای سال‌ها در آینده قابل‌اجرا خواهند بود . ویژگی‌های کلیدی زبان C شامل : سریع و آسان و راه‌اندازی امن چند منظوره


❤️ سی شارپ مدرن و آسان است سی شارپ یک زبان برنامه‌نویسی ساده ، مدرن و یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا است . هدف سی شارپ ایجاد یک زبان برنامه‌نویسی است که تنها یادگیری آسان نیست بلکه از قابلیت‌های روز مدرن برای همه نوع توسعه نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند .


❤️ اگر به تاریخچه زبان‌های برنامه‌نویسی و ویژگی‌های آن‌ها نگاه کنید ، هر زبان برنامه‌نویسی برای یک هدف خاص برای حل یک نیاز خاص طراحی شده‌است . با این حال ، زبان C برای نگه داشتن کسب‌وکار و شرکت‌ها به ذهن طراحی شده‌است . زبان C برای کسب و کارها برای ساخت همه انواع نرم‌افزارها با استفاده از یک زبان برنامه‌نویسی واحد طراحی شده‌است .


❤️ سی شارپ قابلیت پشتیبانی از توسعه نرم‌افزار روز مدرن را فراهم می‌کند . سی شارپ از وب ، موبایل ، و برنامه‌های توسعه app پشتیبانی می‌کند .


❤️ برخی از ویژگی‌های زبان برنامه‌نویسی امروزی سی شارپ عبارتند از generics ، var مقداردهی اولیه انواع و مجموعه‌ها ، برنامه‌نویسی پویا ، برنامه‌نویسی پویا ، tuples الگو، تطبیق الگو ، اشکال زدایی پیشرفته و موارد دیگر . زبان‌های سی شارپ syntaxes از C + + ، جاوا ، پاسکال و چند زبان دیگر هستند که استفاده از آن‌ها آسان است . سی شارپ همچنین از پیچیدگی و ویژگی‌های زبان unstructured اجتناب می‌کند .


❤️ سی شارپ یک منبع سریع و باز است سی شارپ منبع باز زیر پنجره است . NET که توسط مایکروسافت اداره می‌شود . مشخصات زبان C ، compilers ، و ابزارهای مرتبط ، پروژه‌های منبع باز روی Github هستند .


❤️ در حالی که طراحی ویژگی زبان C توسط مایکروسافت هدایت می‌شود ، جامعه منبع باز در توسعه زبان و پیشرفت بسیار فعال است . سی شارپ به سرعت با چندین زبان برنامه‌نویسی سطح بالا مقایسه می‌شود . سی شارپ ۸ بهبودهای زیادی در عملکرد دارد .


❤️ سی شارپ ایمن و کارآمد است c# یک نوع زبان ایمن است . c# اجازه تغییر نوع تبدیلات را نمی‌دهد که ممکن است منجر به از دست رفتن داده‌ها یا مشکلات دیگر شوند .


❤️ سی شارپ به سازندگان اجازه می‌دهد تا کد ایمنی را بنویسند . و همچنین بر نوشتن کد کارآمد تمرکز دارد . در اینجا لیستی از برخی از مفاهیم کلیدی در سی شارپ آورده شده‌است که به نوشتن کد ایمن و کارآمد کمک می‌کند . انتخاب نوع Unsafe مجاز نیست .


❤️ انواع - و non در سی شارپ پشتیبانی می‌شوند . چنین readonly نشان می‌دهد که یک نوع تغییر ناپذیر است و کامپایلر را قادر می‌سازد که در هنگام استفاده از پارامترها نسخه‌هایی را ذخیره کند .


❤️ وقتی ارزش بازگشت یک struct بزرگ‌تر از IntPtr.Size است و طول عمر ذخیره بزرگ‌تر از روش برگشت ارزش است ، از یک return ref readonly استفاده کنید .


❤️ زمانی که اندازه یک readonly بزرگ‌تر از IntPtr.Size باشد ، باید آن را به عنوان پارامتر به دلایل عملکرد انتخاب کنید . هرگز از struct به عنوان یک پارامتر صرف‌نظر نکنید مگر اینکه it's با تعدیل‌کننده readonly اعلام شده‌باشد زیرا ممکن است اثر منفی بر عملکرد داشته باشد و می‌تواند منجر به یک رفتار مبهم شود . برای کار کردن با حافظه به عنوان دنباله‌ای از بایت استفاده کنید .✨ پایگاه داده Sql Server چیست؟

 پایگاه داده Sql Server چیست؟

❤️ یک سیستم مدیریت پایگاه‌داده رابطه‌ای است که توسط مایکروسافت توسعه‌یافته و در بازار عرضه می‌شود . همانند دیگر نرم‌افزارهای RDBMS ، SQL Server در بالای SQL ، یک زبان برنامه‌نویسی استاندارد برای تعامل با پایگاه‌های داده رابطه‌ای ساخته شده‌است . SQL Server به مدت بیش از ۲۰ سال به طور انحصاری بر روی محیط ویندوز کار می کرد .


❤️ در سال ۲۰۱۶ مایکروسافت آن را در لینوکس در دسترس قرار داد . ۲۰۱۷ به طور کلی در اکتبر ۲۰۱۶ در دسترس بود که در هر دو ویندوز و لینوکس اجرا شد . SQL Server از دو جز اصلی تشکیل شده‌است : موتور پایگاه‌داده SQLOS


❤️

❤️ موتور پایگاه‌داده : مولفه اصلی sql server موتور پایگاه‌داده است . موتور پایگاه‌داده متشکل از یک موتور ارتباطی است که شامل پرس و جو و یک موتور ذخیره‌سازی است که فایل‌های پایگاه‌داده , صفحات , شاخص‌ها و غیره را مدیریت می‌کند . موتور ارتباطی موتور ارتباطی حاوی مولفه‌هایی است که بهترین راه برای اجرای یک پرس و جو را تعیین می‌کنند . موتور ارتباطی نیز به عنوان پردازشگر کوئری شناخته می‌شود .


❤️

❤️ موتور ارتباطی داده‌های موتور ذخیره‌سازی را براساس پرس و جوی ورودی درخواست و نتایج را پردازش می‌کند. برخی از وظایف موتور ارتباطی عبارتند از :


❤️ فرآیند پرس و جو , مدیریت حافظه , رشته و مدیریت وظیفه , مدیریت بافر و پردازش کوئری توزیع‌شده . موتور ذخیره‌سازی , ذخیره و بازیابی اطلاعات از سیستم‌های ذخیره‌سازی مانند دیسک‌ها و san می‌باشد . SQLOS تحت موتور ارتباطی و موتور ذخیره‌سازی , سیستم‌عامل sql server یا SQLOS است .


❤️ SQLOS بسیاری از خدمات سیستم‌عامل مانند حافظه و مدیریت i / o را ارایه می‌کند . سایر خدمات شامل خدمات مدیریت استثنا و هماهنگ‌سازی است . خدمات و ابزارهای sql server هر دو ابزارها و سرویس‌های اطلاعاتی کسب‌وکار ( bi ) و خدمات را همراه با sql server فراهم می‌کنند .


❤️ برای مدیریت داده‌ها , sql server شامل خدمات یکپارچه‌سازی سرور sql server , خدمات کیفیت داده sql server و خدمات داده‌های اصلی sql server می‌باشد . برای توسعه پایگاه‌های اطلاعاتی , sql server ابزار داده sql server را فراهم می‌کند ; و برای مدیریت , استقرار و نظارت بر پایگاه‌داده sql server کارگاه مدیریت سرور sql server ( SSMS ) دارد .


❤️

❤️ برای تحلیل داده‌ها , sql server سرویس‌های تحلیل سرور sql ارائه می‌دهد . سرویس‌های گزارش دهی sql server گزارش‌ها و تجسم داده‌ها را ارایه می‌دهند .


❤️ تکنولوژی خدمات یادگیری ماشین ابتدا در sql server ۲۰۱۶ منتشر شد که از خدمات r نام گرفته شد . ویرایش sql server چهار ویرایش اصلی دارد که سرویس‌ها و ابزارهای بسته‌ای متفاوتی دارند . دو ویرایش در دسترس رایگان هستند : sql server ویرایش برای استفاده در توسعه پایگاه‌داده و تست .


❤️

❤️ sql server برای پایگاه‌داده‌های کوچک با اندازه تا ۱۰ گیگا بایت ظرفیت ذخیره‌سازی دیسک . برای برنامه‌های کاربردی بزرگ‌تر و more , سرور sql نسخه سازمانی را ارایه می‌دهد که شامل همه ویژگی‌های سرور sql است .


❤️ ویرایش استاندارد sql server مجموعه ویژگی‌های جزیی ویرایش و محدودیت‌های شرکت در مورد تعداد پردازنده و حافظه پردازنده را که می‌تواند پیکربندی شود , دارد .


❤️

❤️ برای اطلاعات دقیق در مورد نسخه‌های sql , سرور در دسترس نسخه‌های ۲۰۱۹ را بررسی کنید . در این برنامه آموزشی , مروری مختصر بر سرور sql server شامل معماری , خدمات , ابزارها و ویرایش‌های آن دارید .


✨ EFCORE چیست؟

efcore

❤️ Entity Framework Core (Ef Coe) آخرین نسخه Entity Framework است که مایکروسافت آن را به عنوان بخشی از چارچوب Dot Net Core معرفی کرده است.


❤️ هسته Ef طوری طراحی شده است که چند پلتفرمی باشد و نسبت به نسخه قبلی یک چارچوب شی سبک تر، وسیع تر و آسان تر استفاده شود. در واقع می توان گفت EF Core آخرین استاندارد ارائه شده توسط مایکروسافت است.

❤️

❤️ Orm یک لایه رابط بین کلاس های زبان برنامه نویسی و داده های ذخیره شده در پایگاه داده است. عملکرد orm نگاشت اطلاعات ذخیره شده در پایگاه داده به کلاس های ما در زبان برنامه نویسی است. قبل از ظهور فرم ها این کار به صورت دستی توسط ما برنامه نویسان انجام می شد که کاری طاقت فرسا و پر ریسک بود. با توجه به اینکه باید نام ستون ها و غیره را به صورت دستی تنظیم می کردیم، کوچکترین تغییرات می تواند باعث ایجاد خطا و از کار افتادن برنامه شود.

❤️

امروزه بیشتر برنامه نویسان از orms استفاده می کنند.


Orm چیست؟

❤️ البته توجه داشته باشید که انجام این کار از طریق orm یک سربار ایجاد می کند که با حجم داده های زیاد می تواند قابل توجه باشد و برای افزایش سرعت باید از همان روش قدیمی یا مینورم مانند dapper استفاده کنیم.


❤️ البته توجه داشته باشید که انجام این کار از طریق orm یک سربار ایجاد می کند که با حجم داده های زیاد می تواند قابل توجه باشد و برای افزایش سرعت باید از همان روش قدیمی یا مینورم مانند dapper استفاده کنیم.


ORM ها چه می کنند؟

 • نگاشت مدل های دامنه به اشیاء پایگاه داده
 • ایجاد و نگهداری پایگاه داده با تغییر مدل ها
 • تولید کدهای t-sql و اجرای آنها در پایگاه داده
 • مدیریت تراکنش


مزایای استفاده از orm

 • 👈 توسعه و نگهداری کد بسیار ساده تر است
 • 👈 تولید خودکار کدهای T-SQL
 • 👈 نوشتن پرس و جوهای سنگین در ساده ترین حالت و با استفاده از linq
 • 👈 سازگار با استفاده از orm
 • 👈 برای انجام کارها به منابع زیادی نیاز است.
 • 👈 با توجه به اینکه درخواست ها به صورت خودکار ایجاد می شوند، ممکن است برخی از این درخواست ها خوب نباشند
 • 👈 اگر قرار باشد با داده های زیادی کار کنیم، افت سرعت می تواند در حین اجرای کار ما را آزار دهد.

❤️ در ef core نسخه 2.2 به بعد، پشتیبانی از داده های مکانی برای کار با داده های جغرافیایی به این استاندارد اضافه شد. اگر قصد کار با نقشه و موقعیت های جغرافیایی در ef core را دارید می توانید مقاله استفاده از داده های مکانی در ef core را در سایت بگتو مطالعه کنید. .


❤️ همچنین می توانید EF core را از ناگت دانلود کنید در مقالات بعدی با EF core آشنا خواهیم شد.


✨ Asp.Core چیست؟

Asp

❤️ در پاسخ به NET Core یا .NET Core. آنچه Net Core برای گفتن دارد. یک پلتفرم توسعه و برنامه نویسی (توسعه) چند منظوره است که توسط مایکروسافت و جامعه اینترنتی ایجاد شده است. در GitHub ارائه شده است. چارچوب هسته دات نت کاملاً کراس پلتفرم است بنابراین می توان از آن در ویندوز، لینوکس و مک استفاده کرد. همچنین برای دستگاه های مختلف، فضاهای ابری و سناریوهای مرتبط با اینترنت اشیا استفاده می شود.


ویژگی های اصلی NET Core چیست؟

❤️ انعطاف پذیری استفاده: می تواند به عنوان یک افزونه در اپلیکیشن مورد نظر شما استفاده شود و یا به صورت کاملا مجزا و با کاربران مختلف در خدمت شما نصب شود.


❤️ کراس پلتفرم: قابل نصب بر روی ویندوز، لینوکس و macOS. قابلیت حمل به سیستم عامل دیگر با توجه به برنامه های مایکروسافت و سایر شرکت های شرکت کننده و طراحان و توسعه دهندگان، پشتیبانی از سایر سیستم عامل ها، پردازنده ها و برنامه های کاربردی به مرور رشد و بهبود خواهد یافت.


❤️ ابزارهای خط فرمان: تمام محصولات به دست آمده از اسکریپت های مختلف را می توان به عنوان خط فرمان استفاده، ویرایش و اجرا کرد.


❤️ سازگاری: به لطف استفاده از کتابخانه استاندارد Net، Net Core. قابلیت سازگاری با Net Framework, .Xamarin. و مونو وجود دارد.


❤️ منبع باز: پلتفرم Net Core. این کاملا منبع باز است و از مجوزهای MIT و Apache 2 استفاده می کند.


❤️ اکنون با مفهوم و ویژگی های net core. با چه چیزی آشنا هستید؟همراه با مقاله به چارچوب آن خواهیم پرداخت.


بخش های مختلف دات نت کور چیست ؟

❤️ زمان اجرا خالص. ، که مجموعه ای از خدمات اصلی مانند سیستم نوع، لودر مونتاژ، جمع آوری زباله، تعامل بومی و غیره را ارائه می دهد. مجموعه ای از کتابخانه های قالب. که شامل انواع داده های پایه، انواع ساختار برنامه و ابزارهای اساسی است.


❤️ مجموعه ای از ابزارها و کامپایلرهای SDK که محیط توسعه دهنده اصلی ارائه شده در Net Core SDK را فعال می کند.


❤️ یک میزبان برنامه Dotnet که برای اجرای برنامه های Net Core استفاده می شود. وظیفه آن انتخاب زمان اجرا و میزبانی آن، ارائه قوانین بارگذاری اسمبلی و اجرای برنامه است. همچنین، از همان "میزبان" برای اجرای ابزارهای SDK به روشی مشابه استفاده می شود.مزیت های دوره برنامه نویسی در تبریز

برای اینکه بتوانید شغل پر در آمد داشته باشید میتوانید در دوره برنامه نویسی در تبریز شرکت کنید و با سپری کردن کلاس برنامه نویسی در تبریز آینده شغلی پر درآمد را شروع کنید .مهندس مهران ستاری به عنوان یکی از اساتید برتر در رشته برنامه نویسی با آموزش و تدریس خصوصی برنامه نویسی در تبریز شما را در این جهت یاری میکند تا بتوانید با انتخاب این رشته و فرا گرفتن آن آینده ی شغلی خود را تضمین کنید.بر چه اساسی دوره برنامه نویسی را انتخاب خواهید کرد؟

برای شرکت در دوره برنامه نویسی در تبریز نکات زیر را رعایت کنید :


مهمترین و اصلی ترین مرحله برای شرکت در دوره برنامه نویسی استفاده از اساتید مجرب و ماهر که سابقه کار در زمینه برنامه نویسی را دارند تا بتوانید هر آنچه که در مورد مهارت های برنامه نویسی لازم است را آموزش دهد.


بعد از انتخاب استاد باید توضیحات دوره برنامه نویسی، سرفصل دوره و مهارت های ذکر شده در آن را بخوانید و بتوانید دوره ی مناسب را انتخاب کنید .


قبل از هر چیز لازم است تا مهارت هایی که در دوره برنامه نویسی آموزش داده می شوند را بشناسید.


با آموزش برنامه نویسی در تبریز 4 مهارت مهمی میتوانید کسب کنید که به شرح زیر است:


آموزش برنامه نویسی در تبریز

از دیدگاه اکثر مردم با شرکت در کلاس های برنامه نویسی با کلمات و عباراتی مواجه میشوند که تا حالا به گوششان نخورده است.و خیلی سخت به نظر میرسد.


اما واقعیت به غیر این است و کلاس های برنامه نویسی با هم خیلی متفاوت هستند. درحقیقت کلاس های مقدماتی کد نویسی اصلا عجیب و غریب نیستند. که در این موارد استاد اغلب از موارد پایه ای آغاز میکند و اصول اساسی و لازم را به شما آموزش می دهد. که بعد از سپری کردن این دوره با عبارت ها و مفاهیم لازم در دوره های متوسطه و پیشرفته تر آشنا خواهید شد.


با شرکت در کلاس برنامه نویسی در تبریز مهمترین موارد را میتوانید فرا گیرید که عبارتند از:


 • حل مساله

  برنامه ریزی برای کدنویسی شامل ترسیم نمودار جریان Flow Diagram - منطق برنامه است. در این فرایند استفاده از منطق های if-then و While در تصمیم گیری ها به شما آموزش داده می شوند.


 • تصمیم گیری

  یکی دیگر از بخش های برنامه نویسی شامل تعریف متغیرهایی است که می توانند روی فرایند تصمیم گذار باشد. از این متغیرها برای اجرای محاسبات یا انجام مقایسه استفاده می شود. بنابرین درک و تعریف این متغیرها بخشی مهم از هر فرایند تصمیم گیری است.


 • همکاری موثر با دیگران

  از دیگر بخش های مهم برنامه نویسی یادگیری ساختار بندی کدها به صورت ماژولار و سازماندهی آنها در کنار دیگر قطعه کدها برای تشکیل یک برنامه کامل است.


  بسیاری از کلاس های برنامه نویسی دارای پروژه های گروهی هستند که طی آن هر فرد مسئول نوشتن یک ماژول خاص از کد است. که با همکاری اعضای گروه و حتی تیم های دیگر به منظور تعریف بخش های کوچکتر از مسئله و حل آن مهارت ارزشمندی است که در شغل آینده به شما کمک بسیاری می کند.


 • افزیش خلاقیت

  بخش مهمی از تعریف جریان و منطق برنامه به خلاقیت فرد مربوط می شود. شما به عنوان یک برنامه نویس باید واسط کاربری گرافیکی را به گونه ای طراحی کنید که برای کاربران نوآورانه بوده و از جنبه های زیبایی شناسی هم برخوردار باشد. علاوه بر این باید با مدیریت نیازهای غیرمنتظره کاربران هم آشنایی پیدا کنید.


  این فرایند فکری، از طریق تصور کردن خود در موقعیت کاربر و نگریستن به جهان از دید آنها به تفکر خارج از چارچوب و نوآورانه تر منجر می شود.


  تمامی این موارد با شرکت در کلاس های برنامه نویسی در تبریز و تدریس خصوصی مهندس مهران ستاری میتوانید کسب کرده و آینده شغلی پر درآمدی برای خود رقم بزنید .کدام دوره های برنامه نویسی برای شما مناسب تر هستند؟

با توجه به گفته های بالا اولین و مهم ترین مرحله در آموزش برنامه نویسی مراجعه به استادی مجرب و ماهر و به روز است که در زمینه مورد نظر شما فعالیت دارد.


برای مشاوره برنامه نویسی می توانید با مهران ستاری در تماس باشید و درخواست تعیین وقت مشاوره برنامه نویسی کنید. این مشاوره رایگان است!


نکات مهمی که باید به آنها توجه کنید نوع مهارت های کامپیوتری، نرم افزارها و سخت افزارهایی است که در آن زمینه استفاده میشود.


همچنین باید به مهارت های مورد نیاز استاد هم توجه شود زیرا همه ی اساتید تمام مهارت لازم را ندارند وپس باید دقت زیادی شود. اگر در انتخاب دوره برنامه نویسی دقت کنید میتوانید را در سطحی بالاتر از دوره برنامه نویسی آموزش دیده و مدرک کسب کنید و در آینده شغلی پر در امدی را داشته باشید.سفارش های لازم به رعایت در اولین روزهای شرکت در کلاس برنامه نویسی به قرار زیر است:

بعد از اینکه برای شرکت در کلاس برنامه نویسی تصمیم گرفته و دوره مناسب را انتخاب کردید، حالا نوبت به شرکت در کلاس رسیده است. شاید ابتدا در مورد این تصمیم تردید داشته باشید اما توصیه های زیر می تواند در آماده سازی اوایل حضور در کلاس به شما کمک کند. شما میتوانید با پشتکار خود این مراحل را سپری کنید و هر چه بیشتر تلاش کنید و روش های عملی زیادی را انجام دهید و هر چه آموزش داده میشود تکرار و تمرین کنید و از استاد خود هر مورد نامفهوم را بپرسید.


خیلی زود مایوس نشوید ، زیرا برنامه نویسی ارزش تلاش کردن را دارد


یادگیری برنامه نویسی شباهت زیادی به فراگیری زبان های دیگر دارد و ممکن است در ابتدا کاری مشکل و خسته کننده به نظر برسد ولی بعد از گذشت زمان و کار کردن به این مهارت علاقه مند خواهید شد. بهتر است از کلاس ها به خوبی استفاده کنید و بر روی آموزش های استاد ، دروس و پروژه ها به خوبی متمرکز شوید .


پس از شناسایی مهارت برنامه نویسی خاصی که زمینه کاری مورد علاقه شما به آن نیاز دارد، زمانی را به شرکت در کلاس های آموزش این مهارت اختصاص دهید تا شما را یک مرحله بالاتر از دیگر افراد برای آینده شغلی بهتر باشید.


بنابراین اگر حتی نتوانید در شغلی هم از برنامه نویسی استفاده نکنید باز خواهید توانست مهارت های ارزشمندی مانند حل مسئله، تفکر انتقادی و همکاری با دیگران را فرا گیرید.


ولی ما به شما اطمینان میدهیم که با شرکت در تدریس خصوصی برنامه نویسی در تبریز توسط مهران ستاری میتوانید مهارت های لازم برای آغاز یک شغل پر در امد را به دست آورید بدون تردید میتوانید شاغل شوید.کار یک برنامه نویس کامپیوتر چیست؟

از قرن بیست و یک، پیشرفت های بزرگی در زمینه تکنولوژی بوجود آمد. که برنامه نویس ها، در مرکز این پیشرفت های جدید هستند که با توانایی های به روز خود در تکنولوژی می توانند پروژه های جدیدی ایجاد و هدایت کنند.


کار برنامه نویسان کامپیوتر این است که طراحی های توسعه دهندگان و مهندسین نرم افزار را به مجموعه ای از دستورات قابل فهم برای کامپیوتر تبدیل کنند. این دستورات در نهایت تبدیل به شبکه های اجتماعی، برنامه های پردازش متن، مرورگرها و دیگر امکانات موجود در زندگی روزمره مردم می شوند.


برنامه نویسی یک هنر، یک مهارت و یا یک رشته مهندسی به شمار میرود،و به طور کلی می توان گفت که یک برنامه خوب با ترکیب هر سه این موارد و با هدف ایجاد راهکار های کارآمد نرم افزاری شکل می گیرد.


یک برنامه نویس کامپیوتر، چگونگی طراحی، نوشتن، تست، اشکال زدایی و حفظ و نگهداری سورس کد مربوط به برنامه های کامپیوتر را مشخص می کند.


علاوه بر این، یک برنامه نویس کامپیوتر می تواند رابط کاربر گرافیکی (GUI) ایجاد کند تا کاربران غیر متخصص بتوانند تنها با استفاده از کلیک کردن از نرم افزار استفاده کنند. GUI درواقع به عنوان مترجمی میان کد نرم افزار و کاربر عمل می کند.


تمامی این موارد با سپری کردن دوره برنامه نویسی امکان پذیر است و افرادی که میخواهند برنامه نویس شوند و از این کلمات آگاه شوند بهتر است در کلاس برنامه نویسی در تبریز شرکت کنند که توسط مهران ستاری برگزار میشود و بعد از سپری کردن دوره برنامه نویسی در تبریز بتوانند برنامه نویس حرفه ای شوند و شغلی برای آینده ی خود داشته باشند.


چرا برنامه نویسی شغل پر در آمد دنیاست؟

با نگاهی به کارهایی که در روز انجام می‌دهید متوجه خواهید شد که برنامه نویسان تا چه اندازه کارها را برای ما راحت کرده اند. برای مثال تعداد زیادی از افراد امروزه از همان اول صبح، به دنبال گوشی موبایل خود می‌روند.


برای ارتباط با دوستان یا همکاران خود از ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها استفاده می‌کنند. هنگام دیدن فیلم از لپ تاپ یا کامپیوتر ، یا وقی که صدا ضبط میکنند یا کارهای اداری انجام دهند از نرم افزارهای مربوطه کمک می‌گیرند. کلیه ی این کارها با برنامه نویسی انجام می‌شود و تازه این‌ها بخش بسیار کوچکی از دنیای وسیع برنامه نویسی هستند.


در این مقاله بررسی می‌کنیم که چرا برنامه نویسی شغل پر در آمد دنیاست. واضح ترین جواب برای این سوال اینست که، برنامه نویسی در مقایسه با دیگر شغل ها به استرس و زحمت و سرمایه اولیه کمتری نیاز دارد ، و به علت وسعت این کار در زندگی بشر میتوان گفت برنامه نویسی پردرآمد ترین شغل دنیاست .


منظور از برنامه نویسی چیست؟

معمولا در کشور ما هر کس که نوشتن چند خط کد را بلد باشد ، نام خود را برنامه نویس می گذارد. ولی باید گفت که برنامه نویسی این نیست، هرچند که در سطحی ترین حالت هم برنامه نویسی برای شما می تواند درآمد داشته باشد.


ولی بحث اساسی و مهم در مورد برنامه نویسی با درآمد زیاد است . برنامه نویس شغلی است که چند ویژگی آشکار و مهم دارد: کسی که میخواهد به عنوان برنامه نویس شناخته شود باید عاشق کارش بوده و همواره در حال یادگیری باشد و هیچ وقت ادعا نکند که من تمام یک زبان برنامه نویسی را بلدم.


بنابراین یک برنامه نویس حرفه ای بایستی همیشه دنبال یادگیری باشد. زیرا تکنولوژی ها همواره در حال به روز شدن هستندو اگر کسی می خواهد از آن عقب نماند باید خود را به روز کند. تفاوت یک برنامه نویس حرفه ای با سایر برنامه نویس های آماتور در این است که برنامه نویس حرفه ای فکر می کند هنوز همه چیز را بلد نیست و هنوز جا برای یادگیری وجود دارد.


چرا باید برنامه نویسی را یاد بگیریم؟

با پیشرفت های زندگی امروزه در جهان، نیاز به برنامه نویسی بیشتر شده است. علم پزشکی، علم عمران، علم معماری و ... همه اینها برای پیشرفت به برنامه نویسی نیاز دارند. و امکان دارد در چند سال آینده کسی که حداقل دانش برنامه نویسی نداشته باشد یک بیسواد محسوب می شود. بنابراین در صورتیکه کسی به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل شود، در آینده شغلی پر در آمد خواهد داشت.


به طور کلی میتوان گفت که برنامه نویس شدن راحت است، ولی برنامه نویس ماندن سخت است. پس اگر کسی بخواهد به عنوان یک برنامه نویس خوب بماند و کار کند، باید همیشه در حال یاد گیری باشد.همچنین علاقه خود را حفظ کرده و،ناامید نشود و از شکست خوردن ترس و واهمه ای نداشته باشد.


کسی که میخواهد برنامه نویس شود نباید به برنامه نویسی بعنوان یک شغل نگاه کند، بلکه بایستی با برنامه نویسی زندگی کند. در اوایل ورود به این شغل ممکن است با سختی های زیادی روبرو شود ولی با پشت سر گذاشتن آن وقتی به دنیای شیرین برنامه نویسی وارد شد از مزایای این حرفه بهره مند خواهد شد که مهمترین آنداشتن شغل پر درآمد دنیاست.


اگر حالا به سایت های استخدامی و فریلنسری مراجعه کنید، خواهید دید که چقدر درخواست برای استخدام در این حوزه زیاد است و چه اندازه پروژه های زیادی برای انجام دادن وجود دارد حتی اگر بخواهید به صورت مستقل و آزاد برای خود کار کنید.اگر میخواهید در دوره های برنامه نویسی شرکت کنید پیشنهاد میکنیم در کلاس های مهران ستاری شرکت کنید و با یادگیری این حرفه هر چه سریع تر وارد بازار کار شوید.


برنامه نویسی در تبریز را از کجا شروع کنم ؟

تا اینجای مقاله اگر قانع شدید برنامه نویسی داهی برای بدست آوردن شغلی پر درآمد است، اکنون بایستی باید به این فکر کنید که از کجا شروع کنید؟ کدام زبان برنامه نویسی بهتر است ؟ کدام یک آسان تر است؟ کدام زبان بازار کار بهتری دارد؟


امروزه در کشور ما مانند دیگر کشور های جهان بازار کار برنامه نویسی ، روز‌به‌روز درحال افزایش است. برنامه‌نویسی،یکی از پردرآمدترین مشاغل در دنیای امروز است که با تکنولوژی در ارتباط است. مهارت‌های ویژه‌ای که برنامه نویسی دارد، می‌تواند حقوق برنامه‌نویس را افزایش دهد و فرصت های شغلی مناسب او را بیشتر کند.


پس می‌توان گفت که آینده برنامه نویسی در ایران و جهان، از نظر درآمدی، بسیار روشن است. روازنه تعداد زیادی آگهی استخدام برنامه نویس در جاب ویژن منتشر می‌شود. پس اگر میخواهید برنامه نویس شوید بهتر است در کلاس های برنامه نویسی در تبریز شرکت کنید .مهران ستاری با آموزش دوره های برنامه نویسی به شما کمک میکند تا وارد این شغل پر در آمد شوید.


بازار کار هیجان‌انگیز برنامه‌نویسی تبریز و اهمیت آن

همانطور که گفته شد بازار کار برنامه نویسی روز‌به‌روز در‌حال پیشرفت است. زیرا بیشتر مشاغل امروزی در آینده‌ای نچندان دور، به صورت دیجیتالی و آنلاین انجام خواهند شد. در چند سال آینده بدون شک، انقلاب هوش مصنوعی خواهد بود. ومیلیون ها فرصت شغلی در سراسر جهان به دلیل دیجیتالی شدن کسب‌وکارها از بین می‌روند.


بنابراین، در صورتی که شما برنامه‌نویس باشید، نه‌ فقط فرصت‌های شغلی شما را از بین نمی‌برد، بلکه آن‌ها را بیشتر و پردرآمدتر هم خواهد کرد. علاوه بر شرکت‌های فعال در حوزه‌ی فناوری، تعداد کسب‌وکارهای نیازمند به برنامه‌نویسی روز‌به‌روز درحال افزایش است.


پس با اطمینان می توان گفت که در چند سال آینده، بازار برنامه نویسی بسیار داغ خواهد بود.پس یک برنامه نویس به آسانی می‌تواند در شرکتی مرتبط با فناوری، در یک بیمارستان، در یک خودروسازی یا حتی در یک فروشگاه آنلاین به کاری مشغول شود.


بنابراین به منظور ورود با شغل برنامه نویسی بایستی شروع به یادگیری این شغل به صورت حرفه ای کرد ما در اینجا به شما کلاس های برنامه نویسی در تبریز توسط مهران ستاری را پیشنهاد میکنیم.


مزایای شغل برنامه‌نویس در تبریز

از مهمترین و اساسی ترین ویژگی‌های شغل برنامه‌نویسی این است که می‌توان آن را به صورت دورکاری یا حتی فریلنسینگ انجام دهد. بنابراین، بیشتر برنامه‌نویسان لازم نیست که برنامه‌ی زمانی خود را با برنامه‌ی زمانی کارفرمای خود تطبیق دهند و از این لحاظ، آزادی عمل بسیار زیادی دارند. همچنین، دورکاری، نیاز به خیلی از رفت‌وآمد‌های وقت‌گیر، خسته‌کننده، هزینه‌بر و خطرناک را از بین می‌برد.


دانش برنامه‌نویسی به راحتی قابل انتقال است و اگر شما زبان‌های برنامه‌نویسی مادر مثل زبان C را یاد بگیرید، به آسانی می‌توانید زبان‌های پیشرفته‌تر مثل پایتون را یاد بگیرید. از دیگر مزیت های برنامه‌نویسی این است که هیچ محدودیتی ندارد به این صورت که هرچه بیشتر تلاش کنید، بیشتر پیشرفت می‌کنید و زحمات شما هیچ وقت بی‌نتیجه نمی‌ماند.

امروزه با افزایش آنلاین شدن و دیجیتالی شدن ‌کسب‌وکارها، داشتن دانش برنامه‌نویسی، تعداد زیادی فرصت شغلی ایجاد میشود. و افزایش نیاز به برنامه‌نویسان، رفته‌رفته، دستمزدهای آن‌ها را بالا می‌برد و بازار برنامه نویسی را داغ‌تر می‌کند.


افزایش روز‌به‌روز تعداد آگهی استخدام برنامه‌نویس نشان می‌دهد که آینده برنامه نویسی، به ویژه برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ بسیار روشن است. هر برنامه‌نویسی می‌تواند با افزایش مهارت و تجربیات خود، وارد یکی از پردرآمدترین مشاغل در بازارهای کار برنامه‌نویسی شود.


پس اگر به دنبال شغلی پر درآمد و آینده ای درخشان هستید با ثبت نام در کلاس های مهران ستاری این خواسته ی خود را عملی کنید.