مهران ستاری

آموزش برنامه نویسی وطراحی سایت | انجام پروژه های برنامه نویسی وطراحی سایت تحت وب

مهران ستاری
09369944780

آموزش طراحی سایت صفر تا صد برای ورود به بازار کار

👈 ثبت نام دوره طراحی سایت ویژه بازار کار از صفر تا صد با همکاری آموزشگاه کاف


با ما در تماس باشید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.


نکات مهم

👈 جذب دانشجوی مساعد برای کارآموزی در پروژه تجاری

👈 همراه ارائه مدرک فنی وحرفه ای

👈 مدت زمان دوره حدود 6 ماه

👈 کلاس عمومی وخصوصی در آموزشگاه کاف برگزار می شود


سرفصل های دوره برنامه نویسی در تبریز

آموزش Html

آموزش CSS

آموزش BOOTSTRAP

آموزش سی شارپ

آموزش Sql Server

آموزش EfCore

آموزش Asp.Core6

پروژه عملی

سئو

ویدیو معرفی دوره طراحی وب سایت در تبریز

1401/06/09

معرفی دوره

سرفصل ها وتوضیحات کلی


طراحی سایت چیست؟


❤️ امروزه هر کسب وکاری نیاز دارد در فضای مجازی خودرا در معرض عموم قرار دهند، چون امروزه در دست همه مردم گوشی های هوشمند قرار دارد وبااین گوشی ها میتوانند به هر اطلاعاتی دست پیدا کنند.


❤️ شما میتوانید باساخت یک وب سایتی صحیح که برنامه نویسی شده است وبهینه می باشد کسب وکار خود را در اینترنت وگوگل شروع کنید ویا اگر از قبل کسب وکار حضوری دارید به فضای مجازی و در بستر وب ببرید.


❤️ طراحی سایت در تبریز توسط مهندس مهران ستاری با برنامه نویسی صحیح واز صفر به شکل سفارشی سازی شده انجام میگیردتا در رشد کسب وکار خود در کنار شما عزیزان باشیم.


❤️ با طراحی سایت در تبریز شما در گوگل بالا میایید ومردم شمارا میبینند وازکسب وکار شما دیدن میکنند واگرسایت فروشگاهی داشته باشید میتوانند از شما خرید کنند. و در رونق کسب وکار شما کمک شایانی میکنند .


❤️ شما میتوانید در هرزمینه سایت خود را طراحی کنید وکار خود را شروع کنید.


مراحل طراحی سایت در تبریز


❤️ برای اینکه یک سایت را در تبریز طراحی کنید باید مراحلی را پیش ببرید.


❤️ در اولین مرحله باید بدانید بعضی سایت ها قالب آماده می باشند که اصطلاحا قالب وردپرس میگویند. وبعضی سایت ها برنامه نویسی شده می باشد. که هرکدام مزایا ومعایبی دارند. که درادامه یکی یکی آنها را میشمارم.


مزیت سایت برنامه نویسی شده در تبریز

❤️ سایت برنامه نویسی شده هم از نظر امنیت بالا می باشد هم از نظر سرعت چون که کد های برنامه نویسی شده در اختیار برنامه نویس قرار داردو کسان دیگر نمیبینند.


❤️ سرعت سایت های برنامه نویسی شده در تبریز بسیار بالا می باشد چون کدهایش کمتر وبهینه تر هست وخیلی تمیز تر از قالب های آماده می باشد به شرط اینکه درست وصحیح برنامه نویسی شده باشد.


❤️ از مزیت های دیگر این مدل سایت ها سفارشی سازی شده آن هست ینی کارفرما میتواند هرجور که میخواهد سایت خود را سفارشی سازی کند. وبه برنامه نویس بگوید که چه میخواهدوبرنامه نویس آن را پیاده سازی کند.از فواید دیگر برنامه نویسی سفارشی سازی شده این هست که

❤️ کارفرما اگر الان بخواهد یک سری امکانات کم داشته باشدوپروژه روشروع کند میتواند این کار را انجام دهد وبعد از مدتی میتواند برنامه وسایت خود را ارتقا وامکانات جدید تر را افزایش دهد.حالابریم سراغ مراحل توسط یک طراح سایت در تبریز

❤️ مرحله اول باید دنبال یک طراح سایت که برنامه نویسی هم بلد هست بگردیم وبعد پروژه خود را برای او به شکل کامل شرح دهیم.


❤️ برنامه نویس یا همان طراح سایت از توضیحات شما تجزیه وتحلیل را انجام میدهد و به شما قیمت پروژتان را تخمین میزند وبه کار فرما قیمت را می گوید.آموزش طراحی وب در تبریز


❤️ امروزه در کل جهان برای شروع هر کسب و کاری بهتر است تا یک وب سایت راه اندازی شود، کسب کار مورد نظر فرقی ندارد که کار کوچک باشد و یا یک کسب و کار در اندازه یک کارخانه باشد در هر صورت برای رقابت در بازاریابی جدید نیازمند وب سایت خواهد بود.


❤️ پس طراحی وب سایت لازمه ورود علاقمندان به رقابت بازاریابی دیجیتال است.بنابراین برای ورود به شغل طراحی سایت لازم است تا در دوره طراحی وب سایت شرکت کنید .مهران ستاری با آموزش طراحی وب سایت در تبریز به علاقمندان کمک میکند تا بتوانند با گذراندن این دوره ها در کسب و کار و بازاریابی دیجیتالی به طراحی سایت اقدام کنند.


قبل از طراحی وب سایت انجام اقدامات زیر لازم است:

برای اینکه بتوان سایتی را طراحی کرد قبل از هر چیزی باید دوره طراحی وب سایت را سپری کرد با شرکت در کلاس های مهران ستاری میتوانید شروع به این کار کنید و بعد از گذراندن آموزش طراحی وب سایت در تبریزهنگامی که میخواهید وب سایتی را طراحی کنید بایستی اقدامات زیر را انجام دهید:


مرحله ی اول: تعیین نوع سایت

👈 در مرحله اول نوع سایتتان را تعیین کنید، برای اینکه هر نوع وب سایت امکانات مخصوص خود را دارد پس با این کار میتوان در زمان صرفه جویی کرد و زمان را کمتر از دست داد.در آموزش طراحی وب سایت در تبریز چگونگی تعیین نوع سایت به علاقمندان ارائه میشود.

👈 انواع وب سایت به شرح زیر است:

 1. ◀ وب سایت های شرکتی

  سایت های شرکتی اغلب خدمات یا محصولات یک شرکت یا مجموعه معرفی میکنند و در کنار آن می توانند بخش های مقالات و اخبار شرکت و مجموعه را هم مدیریت کرد.

 2. ◀ وب سایت های فروشگاهی

  طراحی سایت فروشگاهی به سبب فروش یک کالا یا حتی خدمات انجام می شود.یک سایت فروشگاهی می تواند دارای درگاه پرداخت آنلاین باشد یا می تواند کالا یا خدمات معرفی شده را به صورت آفلاین به فروش برساند.

 3. ◀ وب سایت های تخصصی

  وب سایت های تخصصی اغلب برای یک کسب و کار خاص یا به منظور یک هدف خاص طراحی می شوند. طراحی این سایت ها الزاما به صورتی است که مهمترین اهداف مورد درخواست را در نظر بگیرد و تمام نیازهای مربوط به آن را رفع کند.


مرحله دوم: تعیین مخاطبان

در گام دوم لازم است مخاطب سایت خود را بشناسید، شما کدام دسته از افراد را مخاطب سایت خود قرار میدهید؟ پاسخ به این سوال در زمینه طراحی ظاهری سایت به شما کمک کند و امکانات را متناسب با نیاز مخاطب در وب سایت قرار میدهید.برای اینکه بتوانید بهتر مخاطب سایت را تعیین کنید با شرکت در کلاس های مهران ستاری و آموزش دیدن طراحی وب سایت در تبریز خواهید توانست به راحتی به تعیین مخاطب بپردازید.

مرحله سوم: تعیین امکانات

پیش از اینکه به طراحی سایت اقدام کرد باید در مورد امکانات و اهداف نیازهای خود طراح سایت و همچنین اهداف و نیازهای مشتریان و بازدیدکنندگان سایت را تعیین کرد.


یک وب سایت موفق در تبریز چه ویژگی های دارد؟


وب سایتی موفق خواهد بود که کسی که طراحی آن را انجام میدهد ،یک دوره طراحی وب سایت را در کنار شخص آگاه و مجرب به این کار انجام داده باشد بنابراین با شرکت در کلاس های طراحی سایت مهران ستاری خواهید توانست یک وب سایتی را طراحی کنید که موفق باشد از این طریق کسب و کار خوبی را داشته باشید. البته باید بدانید که ویژگی های یک وب سایت موفق به صورت زیر است:


1. طراحی ریسپانسیوو

طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا به معنای این است که وب سایت شما در هر دستگاهی متناسب با سایز آن دستگاه درست نشان داده شود، این موضوع به اندازه ای مهم است که گوگل در سال 2018 اعلام کرد 55 درصد کاربران گوگل از طریق تلفن های همراه به این سایت مراجعه میکنند، بنابراین واکنش گرا بودن سایت شما موضوع بسیار مهم و پر اهمیت است.

2. بهینه سازی برای موتورهای جستجو

بازدید کنندگان اصلی سایت ها اغلب از راه موتور های جست و جو هستند. با بهینه کردن وب سایت برای موتورهای جست و جو وب سایت شما به شکل رایگان در نتایج گوگل نمایش داده می شود و بدون اینکه پولی بپردازید و تبلیغی انجام دهید کاربران وارد وب سایت شما می شوند. بنابراین لازم است شما اصول سئو را رعایت کنید و محتوای خوبی را در وب سایت خود منتشر کنید. که تمامی این کار ها با آموزش طراحی وب سایت درست انجام خواهد کرفت.

3.سرعت سایت

سرعت سایت در رضایت کاربران تاثیر گذار است. سرعت وب سایت هر چه زیادتر باشد به صورتی که کاربران هنگام بازدید از وب سایت منتظر لود شدن وب سایت نباشند میتواند در رضایت کاربر در وب سایت شما موثر باشد.برای اینکه یک سایت با سرعت بالا داشت بایستی روش ها و راه های آن را بلد باشید مهران ستاری با استفاده از راه کارهایی در آموزش طراحی وب سایت در تبریز به علاقمندان کمک میکند تا بتوانند ذهنگام طراحی سایت ، سایت شان سرعت زیادی داشته باشد.

4. به روزرسانی

به روز رسانی محتوای وب سایت در رتبه وب سایت در موتورهای جستجو بسیار موثر است، وب سایت خوب به صورتی طراحی شده که به روز رسانی و انتشار محتوای جدید زیاد سخت نبوده به راحتی بتوان محتواهای جدیدی منتشر و سایت به روز رسانی کرد.

5. پشتیبانی سایت

وقتی سایتی طراحی شد از مهمترین نکات برای درست استفاده کردن از آن سایت پشتیبانی از سایت است که یا همان طراح سایت به عهده میگیرد یا کسی که سایت را برای کارش استفاده میکند . زیرا اگر سایت پشتیبانی نشود ممکن است بعد از مدتی روند کاری آن پایین بیاید.


بنا به مطالب ذکر شده در بالا نتیجه میگیریم که برای اینکه بتوانیم طراح سایت شویم بهتر است در دوره طراحی وب سایت شرکت کنیم پیشنهاد ما شرکت در کلاس های آموزش طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری است که تمام ویژگی های یک وب سایت موفق را آموزش میدهد .


❣️ آموزش طراحی سایت را میتوان به عنوان یک سرمایه گذاری بزرگ برای افرادی نام برد که میخواهند در زمینه وب و کدنویسی فعالیت کنند افراد علاقمند برای ورود به دنیای طراحی سایت و کدنویسی به یک دوره جامع نیاز دارند تا با تمام موارد مربوط به طراحی سایت آشنا شوند.


❣️ کلاس های طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری برگزار میشود که علاقمندان به این رشته میتوانند با شرکت در این کلاس ها جدیدترین آموزش طراحی سایت با استفاده از بروز ترین اطلاعات و سر فصل های مربوط به طراحی سایت تخصص کسب کنند.و بتوانند هرچی سریع تر وارد بازار کار شوند .


❣️ امروزه با توجه به هر زمینه‌ای متوجه ورود ‌اینترنت و تاثیر آن بر کسب و کارها خواهیم شد. تعداد بسیار زیادی کسب و کار موفق توسط ‌اینترنت به وجود آمده اند، که یکی از مبانی اصلی ‌این کسب کارها داشتن یک وب سایت کار بلد و موثر است.


❣️ باید دقت کرد در صورتی که امروزه اغلب کسب و کارها نتوانند وارد فضای دیجیتال شوند مطمئنا در آینده ای نچندان دور با شکست روبرو میشوند. پس نتیجه میگیریم که در حال حاضر داشتن یک وب سایت ‌اینترنتی یکی از نیاز‌های اصلی هر کسب و کار و فعالیتی است.


❣️ بنابراین دو انتخاب در این راه وجود دارد، یا ‌اینکه طراحی وب سایت را به دست افراد کاربلد در این زمینه سپرد و یا افراد مطابق با نیازشان وب سایت دلخواه خود را طراحی و آماده کنند.که بلرای اینکه بتوان وب سایتی را طراحی کرد نیاز به آموزش طراحی سایت در تبریز دارند ما به شما دوره های طراحی وب سایت توسط مهران ستاری را پیشنهاد میکنیم.


❣️ از سوی دیگر با افزایش بازار طراحی وب سایت، نیاز به طراحان وب سایت و اهمیت ‌این شغل در ‌ایران بیشتر شده است.که به این وسیله افراد میتوانند شغلی‌ ایده آل با درآمد بالا را داشته باشند .


❣️ حال اگر افراد علاقمند بخواهند وارد ‌ دنیای جدید شوند لازم است تا با شرکت در کلاس طراحی وب سایت در تبریز ، مرحله به مرحله یک وب سایت را شناخته و یاد بگیرند که چگونه میتوانند یک وب سایت را طراحی کنند . یا حتی بیشتر از آن، یاد بگیرید که چگونه به عنوان یک طراح وب سایت حرفه ای در بازار کار فعالیت کنند و از درآمد بالای ‌این شغل بهره مند شوند.


❣️ پیشنهاد ما به شما این است تا اگر علاقمند به این کار هستید هر چه سریعتر در کلاس های مهران ستاری شرکت کنید و آموزش طراحی وب سایت در تبریز را سپری کرده و وارد بازار کار شوید.


بهترین روش طراحی سایت چیست؟

برای تبدیل شدن به یک طراح سایت راه های زیادی وجود دارد زیرا افراد زیادی وجود دارند که با روش های مختلفی در این زمینه مشغول به آموزش طراحی وب سایت در تبریز به علاقمندان هستند و این افراد می توانند با یادگیری صدها زبان و ده ها روش دیگر ،یک سایت طراحی و راه اندازی کنند ولی اینکه بهترین روش چیست و کدام رو باید انتخاب کرد؟


نگران نباشید چون ما در اینجا مناسب ترین روش طراحی سایت را به شما معرفی خواهیم کرد. البته باید به این نکته توجه کرد که بهترین روش وجود ندارد و هر روش یا زبان موقعیت و کاربرد خاص خود را دارد اما مناسب ترین روش آموزش طراحی سایت در تبریز میتوان به روش های کاربردی اشاره کرد که بتوان در سریعترین زمان ممکن بتوان آن را انجام داد. مهران ستاری با برگزاری کلاس های طراحی وب سایت در تبریز با بهره گیری از راحترذین روش ها به شما کمک میکند تا بتوانید در زمان کم تبدیل به یک طراح وب سایت شوید.


دوره طراحی سایت در تبریز دوره ی صفر تا صد

دوره آموزش صفر تا صد طراحی سایت یک دوره طراحی سایت کامل و جامع است و علاقمندان در این دوره کلیه ی مباحث مربوط به این زمینه ر یاد خواهند گرفت . مهران ستاری با آموزش طراحی وب سایت به صورت حرفه ای، به شما کمک میکند تا مباحثی مانند گرافیک سایت با فتوشاپ، طراحی صفحات با زبان نشانه گذاری HTML ، استایل دهی با کدهای CSS و در نهایت داینامیک کردن سایت با زبان Asp.Core را یاد بگیرید.


البته این دوره آموزش طراحی وب سایت در تبریز فقط موارد گفته شده نیست برای اینکه بعد از طراحی سایت لازم است تا روش تبدیل کردن آن به یک سایت فروشگاهی هم آموزش داده شود که بتوانید یک سایت فروشگاهی کامل طراحی کنید. همه ی این موارد را میتوانید در کلاس های طراحی وب سایت توسط مهران ستاری آموزش دیده و مشغول کار شوید.


علاوه بر این در کنار یادگیری آموزش طراحی سایت مباحث متفرقه زیادی را هم آموزش داده میشود زیرا در کنار آموزش طراحی وب سایت نکاتی در مورد سئو هم لازم به یادگیری است تا بر خلاف بسیاری از قالب های دیگر یک قالب سئو شده طراحی کرد و این کمک میکند تا کاربران راضی تر باشند و افراد بیشتری از تخصص شما استفاده کنند به این شکل درآمد بیشتری کسب کرد.


در پایان توصیه میکنیم ،در صورتی که علاقمند به این رشته هستید و میخواهید برای خود کسب و کار پر در آمدی را راخ اندازی کنید بهتر است در مرحله اول در کنار افرادی به آموزش طراحی وب سایت شروع کنید که کار بلد باشند و بتوانند شما را هر چه سریعتر در این کار حرفه ای کنند . پس پیشنهاد ما شروع کلاس های طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری است.


آموزش طراحی سایت در تبریز

آموزش طراحی سایت را در بیشتر نقاط کشور ارائه و انجام می شود. یکی از مهمترین شهر هایی که وب داران در آن به امر آموزش سئو سایت و آموزش طراحی سایت می پردازد شهر تبریز است.


مهران ستاری با تدریس خصوصی طراحی وب سایت در تبریز آماده ارائه آموزش های لازم برای علاقمندان به این حوزه است.که تمامی آموزش ها و تدریس طراحی وب سایت ایشان از صفر تا صد تمامی مراحل را شامل می شود.


در آموزش طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری به یادگیری برنامه نویسی وب سایت ازصفر تا صد و همچنین ساخت و ایجاد سایت و همچنین کلیه موارد مربوط به سئو و بهینه نویسی پایه را در صورتی که کارآموز درخواست کند نیز تدریس میشود.


ما به علاقمندان این تعهد را می دهیم با شرکت در کلاس های مهران ستاری ،بهترین شرایط ممکن را ایجاد می کنیم تا بتوانند به راحتی به نتیجه مطلوبی در این زمینه برسد.


ASP چیست؟

❣️ ASP اولین موتور اسکریپت سمت سرور است که توسط مایکروسافت ارائه شده است و بسیار محبوبیت دارد. این موتور صفحات وب را به صورت پویا تولید می‌کند. ASP در دسامبر 1996 منتشر شد و در ژانویه 2002 توسط ASP.NET جایگزین شد.

❣️ ASP یک فناوری توسعه‌یافته برای ایجاد صفحات سرور پویا است. ASP صفحات وب را با استفاده از زبان ویژوال بیسیک اسکریپت یا جاوا اسکریپت (Jscript) تولید می‌کند.

❣️ آموزش های مربوط به طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری بر پایه ی ASP میباشدو علاقمندان به یادگیری در این زمینه میتوانند با شرکت در دوره های تدریس خصوصی طراحی وب سایت ایشان به این حوزه وارد شده و به عنوان برنامه نویس وارد بازار کار شوند.


کارکرد ASP چگونه است؟

صفحات ASP دارای پسوند asp هستند. ASP در واقع بخشی از IIS است که امکان استفاده از اسکریپت‌ها و اجزای مختلف را در ارتباط با HTML سنتی برای نمایش فراهم می‌کند. صفحات تولیدشده به صورت پویا، طبق تعریف مایکروسافت برنامه‌های باز و رایگانی هستند که در آن‌ها می‌توانیم کدهای HTML، اسکریپت‌ها و اجزای سرور ActiveX را با هم ترکیب کرده و راه‌حل های پویا و قدرتمندی برای وب ایجاد کرد.در آموزش طراحی وب سایت در تبریز تمامی این موارد به صورت گسترده تدریس میشود .


در آموزش طراحی وب سایت در تبریز به روش ASP.NET Core مزایای وجود دارد که عبارتند از:


روال واحدی برای ساخت UI وب و API وب دارد.


برای قابلیت تست پذیری طراحی شده است.


Razor Pages ،کدنویسی سناریوهای متمرکز بر صفحه را آسانتر و کارامدتر می کنند.


Blazor به شما اجازه می دهد از C# در کنار JavaScript در مرورگر استفاده کنید. منطق برنامه های سمت کلاینت و سمت سرور را مشترک می کنند که همه با .NET نوشته شده اند.


توانایی توسعه واجرا روی سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس را دارد.


متن باز(open source)و متمرکز بر کار جمعی می باشد.


چارچوب های سمت کلاینت و توسعه گردش کاری را یکپارچه می کند.


میزبانی سرویس های فراخوانی رویه راه دور(RPC)را با استفاده از gRPC پشتیبانی می کند.


از تزریق وابستگی(dependency injection )پشتیبانی می کند.


صف درخواستهای HTTP ماژولار، سبک و با کارایی بالا دارد.


محیطی برای برنامه نویسی نرم افزارهای Cloud ایجاد می کند.


نسخه های مختلف  .NET Core را در کنار هم پشتیبانی می کند.


ابزاری که توسعه وب جدید را آسانتر می کند

با شرکت در تدریس خصوصی طراحی وب سایت در تبریز خواهید توانست از مزایای مربوط به روش ASPکه تخصص مهران ستاری در این زمینه است بهره مند شوید و به عنوان برنامه نویس کار خود را آغاز کنید.


برای توسعه سایت، کاربرد ASP.NET چیست؟

برای توسعه سایت، کاربرد ASP.NET مثال زدنی است. دات نت کور یکی از بهترین‌ها در مورد طراحی وب سایت و توسعه آن به شمار می‌رود. به عقیده اغلب کارشناسان، فریم ورک asp.net core بهترین محیط برای این کار است که قابلیت‌های منحصر به فردی را در اختیار توسعه دهنده قرار خواهد داد.

در حقیقت، این فریم ورک امتحان‌های خود را در توسعه وب پس داده است و تمامی توسعه دهنده‌ها به ارزش آن پی برده‌اند. به همین دلیل است که در نظر سنجی‌های مختلف جهانی، محیط توسعه فریم ورک asp.net core به عنوان یکی از بهترین قابلیت‌های توسعه وب و بک اند موبایل دسته بندی می‌شود.

پس میتوان با آموزش طراحی وب در تبریز ، به شغل طراحی سایت، که یکی از پردرآمد ترین مشاغل در زمینه فناوری در ایران و  جهان است ؛انتظار می رود  تا در سالهای آینده هم رشد و توسعه بیشتری در ایران داشته باشد،وارد شد.

بنابراین چگونگی طراحی و راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و کارآمد نیاز هر فردی است که امروزه بسیاری از افراد با پرداخت هزینه های زیاد آنرا به دیگران محول می کنند. افراد میتوانند با آگاهی از چگونگی راه اندازی یک وبسایت به ساده ترین نحو ممکن، به صورت کاملا کاربردی و همچنین تخصصی، دنیای مجازی خود را، خودتان مدیریت کنند.

برای این کار کافیست دوره های آموزش طراحی سایت در تبریز را گذارنده و با کمی تمرین و تلاش و پشت کار این خواسته ی خود را عملی کنید.


اشتباهات رایج در طراحی سایت در تبریز

مهمترین هدف از طراحی سایت رسیدن آسان کاربران به موارد مورد نیازشان است؛ بنابراین باید به صورتی طراحی شود که کاربر یا بازدید کننده زیادی را به خود جذب کند. ولی ممکن است با چند اشتباه کوچک موقعیت جذب کاربر از دست برود و افراد بسیاری که از طراحی سایت درآمد خود را کسب میکنند، نتیجه مطلوبی نرسند.

با آموزش طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری، همه اشخاصی که قصد طراحی سایت دارند میتوانند به صورت حرفه ای وارد این حوزه شوند زیرا در این آموزش ها افراد از اشتباهات رایجی که هنگام راه اندازی یک وب سایت ممکن است رعایت نشود مطلع خواهند شد که بتوانند با آگاهی از این موارد بتوانند یک وب سایت موفق را طراحی و راه اندازی کنند.

برای داشتن یک طراحی سایت عالی نکاتی وجود دارند که باید رعایت شوند که هر یک از این موارد در دوره های آموزش طراحی وب سایت مهران ستاری ارائه میشود. این نکات اگر رعایت نشوند به عنوان اشتباهات رایج در طراحی سایت محسوب میشوند. برخی از این نکات عبارتند از:

 تست سایت در مرورگرهای متنوع

وب سایت باید در مرورگرهای مختلف تست و بررسی شود؛ این کار باعث می شود که اگر در نمایش محتوا مشکلی وجود داشت به راحتی آن را پیدا کنید. از دلیل های دیگر انجام این تست این است که بازدید کنندگان از مرورگرهای مختلف برای بازدید سایت استفاده می کنند به همین خاطر باید از نمایش سایت خود توسط مرورگرهای مختلف مطمئن باشند.در آموزش طراحی وب سایت به صورت تخصصی به این موضوع پرداخته میشود.

استفاده از فونت های متنوع

یکی از راه های جذب کاربر به یک وب سایت، استفاده از فونت های متنوع در طراحی سایت است که جذابیت و چشم نوازی آن را بیشتر میکند. فونت یکسان سبب می شود طراحی سایت خسته کننده شود. ولی در صورتی که از یک فونت در وب سایت خود استفاده می کنید، بهتر است در قسمت ها مختلف سایت رنگ یا سایز آن را تغییر دهید.با شرکت در دوره های مهران ستاری تمامی موارد استفاده از فونت ها به شما ارائه میشود تا بتوانید یک وب سایتی را طراحی کنید که پر بازدید باشد.

استفاده از لینک های ریز و کوچک 

به طور حتم هدف از اینکه لینکی در صفحه سایت قرار داده می شود، دیده شدن آن لینک و همینطور کلیک و مراجعه به صفحه آن لینک می باشد؛ پس باید لینکی که استفاده می شود در صفحه به صورتی قرار گیرد که به راحتی بتوان بر روی آن کلیک کرد. یعنی لینک به کار برده شده نباید بیش از حد کوچک باشد.روش استفاده از لینک های ریز و کوچک در آموزش طراحی وب سایت در تبریز به طور مفصل ارائه میشود.

عدم باز شدن لینک ها در همان پنجره

یکی از مواردی که مهم و مورد توجه کاربر است، دسترسی آسان به صفحات مورد نیاز است؛ بنابراین باید در نظر داشت که باز شدن هر یک از صفحات در پنجره های مختلف و جدید موجب انباشته شدن صفحه دسکتاپ می شود. پس برای اینکه بتوان صفحات را به گونه ای کار کرد که کاربر به آسانی به آن دسترسی پیدا کند و در صورت لزوم به راحتی بتواند به صفحه قبل بازگردد.

باید بتوان به صورت اصولی این روش ها را یاد گرفت برای یادگیری اصولی بهترین راه شرکت در دوره های آموزش طراحی وب سایت در تبریز با افراد حرفه ای و کار بلد است . مهران ستاری با به کارگیری روش های درست و آسان در آموزش های خود شما را از بوجود آمدن مشکلات و اشتباهات در طراحی وب سایت یاری میکند.

با گذراندن دوره های آموزش طراحی وب سایت در تبریز میتوانید به این حرفه وارد شوید و کسب درآمد کنید.


آیا با طراحی سایت تبریز می توانم به کسب درآمد برسم ؟

طراحی وب سایت در تبریز، لازمه‌ ی فعالیت بسیاری از کسب‌ و کارها است. بیشتر کسب ‌و کارهای امروزی از اهمیت داشتن یک سایت خوب و کارآمد، به ‌خوبی آگاه هستند. بنابراین با وجود افرادی که توانایی طراحی وب سایت را داشته باشند باعث میشود تا فعالیت ‌های تجاری رونق پیدا کند.

پس برای اینکه بتوان برای یک فعالیت تجاری وب سایتی را طراحی کرد و صاحب در آمدی شد در مرحله اول لازم است تا به آموزش طراحی وب سایت در تبریز اقدام کرد ولی سوالی که اینجا پیش می آید این است که کدام آموزشگاه و کدام دوره میتواند نتیجه بخش باشد.

پیشنهاد ما برای شرکت در دوره های آموزش طراحی وب سایت در تبریز کلاس های مهران ستاری است.

شما با ثبت نام در این دوره ها میتوانید به راحتی شروع به فعالیت کرده و وب سایتی را طراحی کنید و به این طریق کسب درآمد کنید.

چرا طراحی وب سایت در تبریز مهم است؟

با توجه به این موضوع که کسب ‌و کارهای امروزی باید دارای یک وب‌ سایت تجاری باشند، و این یک اصل آشکار و غیر قابل انکار در بدست آوردن موفقیت تجاری به شمار میرود. ولی با این وجود، گاهی کیفیت و چگونگی طراحی وب سایت، آن‌قدر که لازم است، مورد توجه قرار نمی ‌گیرد.

علت اهمیت طراحی وب سایت در تبریز و هر جای دیگر دنیا ،این است که مشتریان و مخاطبان ، به مؤلفه طراحی توجه نمیکنند. با توجه به این که همه ی افراد ، چه آگاهانه و چه به ‌صورت ناخودآگاه، نسبت به تصاویر و محرک ‌های بصری، واکنش نشان می ‌دهند و بیشتر به محرک‌ های اصطلاحاً “خوشایند” جلب می ‌شوند.

بنابراین همین امر، در مورد طراحی وب سایت و جلب ‌توجه مخاطبان نیز صدق می ‌کند. پس بهتر است بدانید که بیشتر کاربران و بازدیدکنندگان، فقط با ارزیابی ظاهر سایت ، برداشت کلی‌ شان را درباره کسب ‌و کارتان شکل می ‌دهند و به همین سبب، اگر وب سایت، دارای طراحی ضعیف باشد، مطمئنن کسب در آمد سایت ضعیف خواهد شد.

پس برای اینکه بتوانید یک وب سایت مشتری پسند طراحی کنید بهتر است تا یک آموزش طراحی وب سایت حرفه ای را سپری کنید .مهران ستاری با برگزاری دوره عملی طراحی وب سایت در تبریز به علاقمندان کمک میکند با در نظر گرفتن تمامی نکات مورد نیاز برای گسترش سایت، در طراحی وب سایت حرفه ای قدم به بازار کار کرده و کسب در آمد کنند.

نحوه موفقیت در طراحی سایت آگهی

روش و هدف مهم برای موفقیت در طراحی وب سایت درتبریز که به منظور آگهی انجام میشود ،جذب مخاطب و بازدید کننده است. زیرا هر اندازه تعداد بازدید کنندگان زیاد باشد ،آگهی های بیشتری را می توان در وب سایت نصب کرد.

قطعا افرادی که میخواهند به وب سایتی که شما طراحی کرده اید، آگهی دهند اول به تعداد بازدید کنندگان سایت شما توجه خواهند کرد. در صورتی که میزان بازدید کنندگان از وب سایت آگهی زیاد باشد، کاربر با اطمینان بیشتری اقدام به درخواست نصب باقی خواهد داد.

مهمترین کار برای بالا بردن بازدید کنندگان رعایت اصول سئو و محتوای وب سایت است.پس برای اینکه بتوانید رتبه خود در گوگل بالا نگه دارید، علاوه بر دانش طراحی وب سایت در تبریز همچنین باید با کیفیت مناسب برای ارائه محتوای نیز رتبه خوبی نیز بدست آورید.

تا مشتریان با توجه به رتبه سایت شما بتوانند با اطمینان خاطر به نصب آگهی اقدام کنند. پس برای انجام این کار لازم است تا آموزش های لازم را در مورد طراحی وب سایت در تبریز پشت سر بگذرارید . ما به شما کلاس های مهران ستاری را پیشنهاد میکنیم.

آموزش طراحی سایت در تبریز را از کجا شروع کنم ؟

دوره صفر تا ۱۰۰ طراحی وب سایت در تبریز یکی از دوره های کاملا تخصصی و حرفه ای با آموزش تخصصی است در پایان این دوره شما خواهید توانست هر نوع وب سایتی از قبیل وب سایت شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی، املاک ، پزشکی ، خبری و … را طراحی کنید و نه تنها کسب و کار خودتون رو راه انداری کنید می توانید وب سایت های حرفه ای رو برای مشتریانتون طراحی کنید.

پس با آموزش طراحی وب سایت در تبریز یاد میگیرید که چطور پروژه بگیرید.یاد میگیرید از چه راه هایی بازاریابی کنید حتی در صورت نداشتن نمونه کار! یاد می گیرید چطور بهترین رنگ رو بر اساس روانشناسی رنگ ها برای صنف و کار مشتری انتخاب کنید!

بنابراین بهترین کار برای آموزش صفر تا صد طراحی وب سایت در تبریز شرکت در کلاس های مهران ستاری است مطئن باشید که در پایان دوره به عنوان طراح وب سایت خواهید توانست به بازار کار وارد شده و درآمد کسب کنید.

هنرجوياني كه ميخواهند در دوره طراحي سايت مهران ستاری شركت كنند، ميتوانند از طريق ثبت نام در کلاس ها و گذراندن دوره عملی طراحی وب سایت در تبریز اقدام به شروع دوره کنند.در این کلاس ها تمامي مواردي كه براي دوره عملی طراحی وب سایت در تبریز لازم است تدریس میشود.هزينه ی مربوط به آموزش طراحی وب سایت در تبریز نسبت به دیگر آموزشگاه ها به صرفه است.


نکات آموزشی مهم در خصوص طراحی سایت در تبریز

❤️ یکی از مهم ترین راه هایی که فروشگاه ها برای وسعت دادن کسب و کار خود می توانند از آن استفاده کنند، طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. فروشگاه اینترنتی مانند شعبه ای آنلاین و همیشه در دسترس کسب و کار فروشگاهی است که امروزه به یکی از بهترین گزینه تبدیل شده است و در دسترس می باشد.


❤️ با ارائه ی آموزش طراحی وب سایت در تبریز برای کسب و کارهای فروشگاهی ،افراد می توانند با استفاده از طراحی وب سایت برای فروشگاه خود یا دیگران کسب درآمد کنند.


❤️ ولی مهمترین مسئله این است که این آموزش ها را کجا و در کنار چه کسانی آغاز و سپری کنند. ما در اینجا به شما پیشنهاد میکنیم با ثبت نام در کلاس های مهران ستاری و گذراندن دوره های طراحی وب سایت در تبریز توسط ایشان بتوانید در کمترین زمان ممکن به این کار مسلط شوید.


آموزش طراحی سایت در تبریز برای فروشگاه های اینترنتی

❤️ همانطور که گفته شد، یکی از مهم ترین خدماتی که برای راه اندازی سایت فروشگاهی در تبریز لازم است، آموزش های مربوط به طراحی سایت است که از سوی مهران ستاری ارائه میشود.


❤️ در واقع این خدمات که برای راه اندازی فروشگاه های اینترنتی در دسترس شما قرار میگیرد، و به صورتی ارائه می شود که افراد بتوانند در کوتاه ترین زمان فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند. به غیر از کسانی که علاقمند به راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی خود در تبریز هستند،


❤️ همچنین کسانی که علاقمند ورود به شغل طراحی وب سایت باشند هم می توانند از کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز در جهت آموزش های لازم برای فروشگاه اینترنتی استفاده کنند.


❤️ آموزش های ارائه شده توسط مهران ستاری در سطوح طراحی و بهینه سازی است و مدیریت سایت را هم در بر دارد تا کاربران بتوانند به طور کامل از خدمات طراحی سایت در تبریز استفاده کنند.


❤️ با توجه به افزایش بازارهای مربوط به فروشگاه های اینترنتی، راه اندازی فروشگاه اینترنتی شخصی و یا ورود به این حوزه کاری ،برای افرادی که بتوانند دوره طراحی سایت در تبریز را پشت سر بگذارند درآمد بسیار زیادی خواهد داشت.


خدمات سئو در طراحی وب سایت در تبریز برای فروشگاه اینترنتی

❤️ در کلاس های مهران ستاری علاوه بر طراحی سایت در تبریز برای فروشگاه اینترنتی که آموزش های مربوط به مدیریت و یا طراحی صفحات جدید،داده میشود همچنین تمام نکات مربوط به سئو سایت نیز در کنار خدمات طراحی سایت در تبریز به کارآموزان ارائه میشود.


❤️ بنابراین برای اینکه بتوان طراحی وب سایت در تبریز به صورت حرفه ای اقدام کرد بایستی بتوان سئو با بهترین کیفیت را بلد بود.


❤️ خدمات سئو سایت برای موتور های جستجو به صورت درون صفحه و بیرون صفحه ارائه می شود و بر اساس نوع کسب و کار و تحلیل هایی که برای آن انجام می شود باید توانست بهینه سازی را در بهترین حالت بوجود آورد.


❤️ تمامی این خدمات را به صورت حرفه ای و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانید کسب کنید اگر در آموزش طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری شرکت کنید .


❤️ مهران ستاری متخصص در زمینه طراحی سایت در تبریز است که با برگزاری کلاس های آموزش طراحی وب سایت در تبریز به افراد علاقمند کمک میکند تا با شرکت در این کلاس های آموزشی بتوانند در کمترین زمان ممکن طراحی سایت را یاد بگیرید و به راه اندازی وب سایت و کسب درآمد اقدام کنند.


چگونه طراح وب سایت شویم؟ برای طراحی سایت از کجا شروع کنیم؟


❤️ با افزایش یافتن کسب و کار اینترنتی، افراد زیادی هستند که دوست دارند روزی طراح وب سایت شوند. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارهای سنتی به سمت کسب و کارهای اینترنتی تغییر مسیر می‌دهند که بازار کارهایی مثل طراحی سایت رونق بیشتری پیدا کرده است. اما چگونه و از کجا باید طراحی وب سایت را شروع کرد؟ آیا هر شخصی می‌تواند در این راه موفق شود؟


❤️ برای اینکه بتوان طراحی وب سایت را شروع کرد بایستی در دوره های آموزش طراحی وب سایت در تبریز ثبت نام کرد . از آنجایی که آموزش توسط آموزشگاه و افراد متخصص یک امر مهم در شروع این کار است بهتر است در کنار افرادی شروع به آموزش کرد که مهارت لازم در زمینه طراحی وب سایت را داشته باشند و


❤️ طراحی سایت را با این ۳ گام شروع کنید


1. با کار یک طراح وب سایت آشنا شوید


❤️ در ابتدا باید با کار طراحی وب سایت و روش‌های کسب درآمد اینترنتی آشنا شد.و در مورد پستی بلندی‌های این کار را شناخت کافی بدست آورد.


❤️ بعد از آن باید از علاقمند بودن به طراحی وب سایت مطمئن شد زیرا داشتن علاقه، برای پیشرفت در هر کاری لازم است. همچنین راجع به موقعیت شغلی و درآمد آن باید اطلاعات زیادی بدست آورد تا با انگیزه‌ی بیشتری شروع کرد. برای این کار میتوانید قبل از شروع آموزش طراحی وب سایت در تبریز ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و از افراد متخصص در این کار مشاوره بگیرید.


2. تخصص‌های لازم در طراحی وب سایت را بشناسید

❤️ بعد از اینکه آموزش طراحی وب سایت را گذراندید و قصد شروع به فعالیت در این شغل را کردید بایستی بدانید که برای طراحی وب سایت حداقل یک تیم متشکل از افراد زیر نیاز است. اگر دوست دارید یک طراح وب سایت شوید ابتدا جایگاه خود را در تیم مشخص کنید:

❤️ گرافیست سایت: معمولاً ایجاد طرح‌های اولیه‌ی وب سایت، طراحی اشکال گرافیکی، تصویرسازی ، طراحی لوگو و.. به عهده‌ی گرافیست است که باید فردی خلاق و باانگیزه باشد.

❤️ برنامه نویس سمت کاربر:طراحی رابط کاربری یا همان پوسته‌ی سایت (بخشی از سایت که کاربر با آن در ارتباط است) بر عهده‌ی یک برنامه نویس رابط کاربری است که معمولاً از زبان‌های مختلف استفاده می‌کنند.

❤️ برنامه نویس سمت سرور :با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی مثل asp.net وphp ارتباط مرورگر با سرور را میسر می‌سازند.

❤️ برای شروع یادگیری بهتر است تا دنبال راهی بود که با کمترین هزینه بتوان به یک طراح وب سایت حرفه‌ای تبدیل شد. این هزینه شامل زمان، پول و انرژی است. بهترین روش‌های آموزش طراحی وب سایت در تبریز را در کنار افراد متخصص سپری کنید.


مدت زمان یادگیری طراحی وب سایت چقدر است؟

❤️ زمان یادگیری طراحی وب سایت بستگی به عواملی مانند میزان تلاش ، مدت زمانی که برای این کار گذاشته میشود، راه یادگیری و… می‌باشد. اما معمولاً در بهترین حالت برای طی کردن این پروسه به صورت کامل، حداقل ۳ ماه زمان لازم است.

❤️ اگر چه در ابتدا طی کردن راه آموزش طراحی وب سایت در تبریز ، طولانی و سخت به نظر می‌رسد اما زمانی که با شیرینی این کار آشنا شوید و با انگیزه به این کار ادامه دهید در مدت زمان کوتاهی می‌توانید به جایگاه قابل قبولی برسید. افراد بسیاری هستند که توانستند در مدت چند ماه طراحی وب سایت را بیاموزند و سفارش ساخت سایت ، بگیرند.

❤️ بنابراین برای اینکه بتوانید به یک طراح وب سایت حرفه ای تبدیل شوید بهتر است از آموزش طراحی وب سایت در تبریز توسط بنده بهره مند شوید و هر چه زودتر در این مسیر شروع به فعالیت کنید.


ویژگی های یک وب سایت موفق

❤️ نکته ی مهمی که که همیشه مورد توجه طراحان وب سایت ها بوده که تمام تلاش خود را میکنند تا سایت آنها جزء وب سایت های برتر در موتورهای جستجو برای کابران نمایش داده شود.


❤️ با آموزش طراحی وب سایت در تبریز مواردی را در دوره های آموزشی خود برای کارآموزان ارائه دااده میشود که افراد بعد از سپری کردن این آموزش ها بتوانند وب سایتی را طراحی کنندکه از همه لحاظ بتواند نیاز بازار مورد نظر خود را به خوبی شناسایی کرده و در راستای برآورده کردن آن ها قدم بردارد.


❤️ ولی پرسشی که که برای تمام مدیران وب سایت ها پیش میآید این است که یک وب سایت موفق چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد که باعث می شود نسبت به دیگر وب سایت ها برای موتورهای جستجو ارجعیت پیدا کند.


❤️ با توجه به اینکه امروزه دسترسی مردم به سایت های مختلف و نیاز سایت ها برای معرفی بهتر کسب و کار خود به عنوان یک امر مهم و ضروری محسوب میشود بنابراین باید طراحی وب سایت درشرایط مناسبی انجام شود.


❤️ به دلیل رقابتی که در بازار کسب و کارهای آنلاین وجود دارد لازم است تا وب سایت هر چه بیشتر بتواند نیاز بازار را بخوبی شناسایی و در جهت رفع آن نیاز ها قدم بردارد و در مقایسه با وب سایت هایی دیگر که تنها هدف آن دیده شدن در موتورهای جستجو است موفقیت بیشتری را بدست آورد.


❤️ پس اگر شما هم قصد دارید تا یک سایت موفقی را برای پیشرفت کسب و کار خود راه اندازی کنید، باید اطلاع داشته باشید که یک وب سایت موفق دارای چه ویژگی هایی است. و اینکه وب سایت های دیگر چه کارهایی را انجام داده اند که توانسته اند در حرفه و دنیای موتورهای جستجو به عنوان یک وب سایت موفق برای کاربران نمایش داده میشوند.


❤️ با آموزش طراحی وب سایت در تبریز خواهید توانست با توجه به ویژگی های وب سایت موفق ،سایتی خوب را طراحی کنید.


✏️ از ویژگی های وب سایت موفق میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


 • 👈 هدف گذاری برای وب سایت
 • 👈 تاثیر وب سایت روی کسب و کار شما
 • 👈 شناخت کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان
 • 👈 انتخاب هاست و دامنه مناسب برای سایت
 • 👈 طراحی لوگو
 • 👈 ظاهر وب سایت
 • 👈 امنیت وب سایت
 • 👈 رعایت کردن اصول سئو در سایت
 • 👈 بروزرسانی مداوم سایت
 • 👈 سرعت سایت

❤️ تمامی این ویژگی ها توسط مهران ستاری در دوره های طراحی وب سایت در تبریز ارائه میشود و افراد میتوانند با توجه به این ویژگی های وب سایتی موفق را طراحی کنند و در بازار کسب کار شروع به فعالیت کنند.هدف گذاری برای وب سایت

❤️ مهمترین و اولین مرحله که برای طراحی سایت باید به آن توجه کرد هدف گذاری کردن سایت است. احتمالا در در ابتدا ممکن است این مسئله ویژگی مهمی برای سایت به نظر نرسد ولی باید بدانید که همیشه موفقیت های بزرگ از اقدامات کوچک به نتیجه رسیده است.بنابراین با آموزش طراحی وب سایت به صورت حرفه ای میتوان به هدف دقیق و مناسب رسید.


❤️ پس پیش از اینکه اقدام به طراحی سایت کنید بهترین راه این است که هدف هایی را که دارید برای خود مشخص کنید. پس بهتر است تا آگاه باشید که هدف شما از طراحی سایت چیست؟!


❤️ یعنی اینکه فقط هدف شما از طراحی وب راه اندازی یک سایت است یا اینکه هدف دیگر غیر از این دارید که با طراحی و راه اندازی وب سایت ،کسب و کار خود رونق داده و مشتریان بیشتری را جذب کنید؟!


❤️ این پرسشی است که بایستی پیش از راه اندازی سایت به آن پاسخ داد که به نوعی هدف شما را از راه اندازی سایت مشخص می کند. پس بهتر است با سپری کردن آموزش طراحی وب سایت در تبریز به صورت حرفه ای خواهید توانست این هدف ها را نیز مشخص کنید و به این صورت در طراحی کردن یک وب سایت موفق قدم بردارید.


شناخت کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان

❤️ از سایر ویژگی های وب سایت های موفق این است که بتوان بخوبی کلمات کلیدی را که برای رونق یافتن کسب و کار دارای اهمیت است را بتوان شناسایی کرده و از آن ها در طراحی وب سایت استفاده کرد.


❤️ کلمات کلیدی به معنای کلماتی هستند که کاربران برای پیداکردن موضوع مورد نظرشان در موتور های جستجوی گوگل از آن ها استفاده می کنند. کلماتی که به نوعی معرف محتوای وب سایت هستند.


❤️ بایستی از این موضوع آگاه بود که استفاده از کلمات کلیدی مرتبط به کسب و کار ،یکی از تکنیک های بهتر شدن وب سایت است.


❤️ پس بهترین راه این است که در کنار افرادی شروع به کار کنید که شناخت کافی در مورد این موارد را داشته باشند و به شما این راه کار ها را آموزش دهند. مهران ستاری با آموزش طراحی وب سایت به شما در این کار یاری میکند.


بهترین روش ساخت وب سایت

❤️ در طراحی وب سایت اولین معیاری که باید به آن توجه کرد بحث امنیت است، از آنجایی که امنیت برای یک وبسایت بسیار مهم است پس مطمئنن هنگام آموزش طراحی وب سایت در مورد امنیت سایت آموزش های لازم را میدهند تا اگر شما بعد از گذراندن این دوره آموزش یک سایتی را برای خود یا دیگران طراحی کردید، سایت شما هک نمیشود، و به این ترتیب اعتبار شما آسیب نمی‌بیند بنابراین به این معیار بایستی دقت زیادی کرد.


❤️ معیار دوم در آموزش طراحی وب سایت بحث امکانات هست، نکته‌ ی مهمی که باید توجه کرد این است که بعد از گذراندن دوره آموزش طراحی وب سایت ، وقتی یک وب سایتی را راه اندازی کردید باید آگاه باشید که این وب سایت به تدریج رشد خواهد کرد ،و به تدریج به درامد شما اضافه می شود .


❤️ همچنین لازم است تا در آینده یک سری امکانات جدید به سایتتان اضافه کنید. که در صورتی که این کارها را نکنید ، با مشکلات زیادی برخورد خواهید کرد.


❤️ بنابراین در انتخاب بهترین روش در آموزش طراحی وب سایت دقت کنید و در کنار افرادی آموزش ببینید که تمام این موارد را به شما آموزش دهد که بعد ها دچار مشکل نشوید و هنگام کار با وب سایت راه اندازی شده به بحث قابل ارتقا بودن سایت و حدود هزینه ها دقت کنید.


❤️ مهران ستاری یک طراح سایت است که دوره های آموزش طراحی وب سایت را برگزار میکند در این دوره ها تمامی موارد لازم برای اندازی وب سایت خوب آموزش داده میشود.


❤️ معیار سوم در آموزش طراحی وب سایت این است که از هر روشی که برای طراحی سایت‌تان استفاده می شود،آن روش باید استانداردهای سئو را رعایت کند. به عبارت دیگر لازم است تا با سئو آشنا شد در آموزش های طراحی وب سایت مهران ستاری با بحث سئو نیز آشنا خواهید شد.زیرا از اصلی ترین مسائل در طراحی وب سایت درست است.


❤️ سئو به کارهایی گفته می‌شود که در داخل سایت انجام میشود و هنگام انجام این کارها را وب سایت در لیست نتایج موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل نمایش داده می‌شود.


❤️ سئو اهمیت زیادی دارد و تا آنجایی که میتوان گفت یکی از منابع اصلی است که میتوانید بعدها از آن کسب درآمد کنید سئو هست.


❤️ برای مثال بسیاری از وب سایتها وجود دارند که متأسفانه در ساختار کد نویسی آنها استانداردهای سئو رعایت نمیشود و وقتی مالکین این وبسایت‌ها می‌خواهند سایتشان را سئو کنند با مشکل برخورد میکنند و متوجه میشوند که سایتشان قابلیت سئو شدن ندارد پس در نتیجه یکی از اصلی‌ترین منابع کسب درآمد از دست می‌دهند.


❤️ بنابراین خیلی مهم است که هنگامی که طراحی سایتی را انجام میدهید از هر روشی که استفاده می‌کنید، آن روش باید استاندارهای سئو را رعایت کند. در آموزش طراحی وب سایت در تبریز توسط مهران ستاری استاندارد های سئو و چگونگی رعایت کردن آنها آموزش داده میشود.


❤️ اما معیار چهارم در آموزش طراحی وب سایت، هزینه است در ابتدا باید هزینه ای را برای آموزش دیدن صرف کنید که این هزینه برای کسب مهارت است و میتوانید با صرف آن وب سایتی را راه اندازی کرده و از این طریق بیشتر از آن هزینه کسب در آمد کنید.علاوه بر این هزینه هنگام طراحی وب سایت هزینه های دیگری هم باید صرف کنید که عبارتند از :

 • الف) راه‌اندازی سایت
 • ب)هزینه نگهداری سایت
 • ج) هزینه توسعه وب‌سایت

❤️ هزینه راه اندازی یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب بهترین روش طراحی سایت است. در انتخاب بهترین روش طراحی سایت پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های مهران ستاری است که آموزش طراحی وب سایت در تبریز ارائه میدهد و میتوان روش های او را به عنوان بهترین روش طراحی سایت شمرد .


آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز

❤️ شما هم ممکن است هنگامی که به یک فروشگاه یا سایتی آنلاین شاپ برخورد میکنید ، به فکر ساخت فروشگاه اینترنتی افتاده باشید.بیشتر فروشگاه های اینترنتی هم ممکن است از این طریق ساخته شده باشند.


❤️ پس در ابتدا ممکن است برای یاد گیری ساخت فروشگاه اینترنتی به جستجو در گوگل به آموزش رایگان اقدام کنید که در این صورت با حجم بسیار زیادی از مقالات و روش‌های مختلف برای ساخت سایت فروشگاه اینترنتی روبرو میشوید.


❤️ در این شرایط نخواهید دانست که کدام روش را برای شروع این کار انتخاب کنید. برای اینکه به طور درست با روش ساخت فروشگاه اینترنتی آـشنا شوید بهترین راه شرکت در کلاس های عملی وب سایت فروشگاهی در تبریز است.


❤️ برای اینکه با آگاهی بتوانید وب سایت و فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید باید از یک شخصی که تخصص در این کار دارد کمک بگیرید تا بطور اصولی به شما روش های طراحی و ساخت وب سایت را آموزش دهد.


❤️ در دوره ی عملی وب سایت فروشگاهی در تبریز ، به آموزش روش‌های مختلفی که برای ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای لازم است پرداخته میشود و که این آموزش ها به صورت صفر تا صداست که به این طریق علاقمندان میتوانند با نحوه ی درست راه اندازی فروشگاه اینترنتی آشنا شده و تخصص کسب کنند.


❤️ بنده به عنوان یک طراح سایت درآموزش هایم تلاش میکنم تا کلیه مراحلی که برای ساخت فروشگاه اینترنتی یا هر سیستم دیگر را ارائه دهم.


❤️ بنابراین چنانچه هنوز نمیدانید که یک فروشگاهی اینترنتی را چگونه راه‌اندازی کنید یا نمیدانید که کدام روش را برای این کار انتخاب کنید بهتر است در کلاس های عملی وب سایت فروشگاهی در تبریز که توسط خود من برگزار میشود شرکت کنید و آموزش های دوره ی عملی طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز با اصول اولیه و کلی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی لازم است آشنا خواهید شد از جمله این اصول کلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


 • انتخاب محل مناسب برای ساخت فروشگاه اینترنتی
 • انتخاب نام مناسب برای فروشگاه اینترنتی
 • طراحی و ساخت نمای داخلی فروشگاه
 • نقش فروشگاه سازها در ساخت فروشگاه اینترنتی
 • فروشگاه ساز اشتراکی یا استفاده از CMS آماده

آموزش صفر تا صد ساخت فروشگاه اینترنتی

❤️ ساختن فروشگاه اینترنتی همانند ساختن یک فروشگاه کسب و کار سنتی، مراحل خاصی را دارد که باید به ترتیب آنها را انجام داد.


❤️ در هنگام ساخت فروشگاه اینترنتی بایستی به این موضوع اهمیت داد ، زیرا در نتیجه نهایی کار تاثیر زیادی میگذارد. به همین سبب برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید و بتوانید با مرحله و برنامه درست به ساخت سایت فروشگاه اینترنتی اقدام کنید ، با شرکت در کلاس های مهران ستاری این ایده ی خود را عملی کنید زیرا در این آموزش ها به شکل همزمان همرا آموزش های کلی به ایجاد ارتباط با یک فروشگاه سنتی هم پرداخته خواهد شد.


❤️ مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی که در آموزش های طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز ارائه میشود به شرح زیر است:


مرحله اول: انتخاب محل مناسب برای ساخت فروشگاه اینترنتی

❤️ هنگامی که میخواهیم یک فروشگاه فیزیکی در منطقه ای از شهر راه اندازی کنیم، در ابتدا محلی را برای این کار انتخاب میکنیم که بیشترین رفت وآمد را داشته باشد و افراد زیادی در آن مسیر در دسترس باشند که بتوانیم کالای مورد نظر خود را به فروش برسانیم .


❤️ در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی هم به همین روش انجام شود تا بر اساس شرایط موجود بهترین انتخاب را داشته باشیم. مرحله اول انتخاب ‌هاست و فضای میزبانی (Host) مناسب هست.


❤️ انتخاب هاست مناسب اهمیت زیادی دارد برای اینکه سرعت لود سایت، پشتیبانی از حجم اطلاعات بارگذاری شده، امنیت وب سایت، قابلیت ساپورت کردن از بازدید بالای سایت و سایر موارد مرتبط با فروشگاه اینترنتی را تامین میکند.


❤️ برای اینکه بتوانید به این دانش و علم در زمینه انتخاب هاست مناسب ،برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی اقدام کنید بهترین راه شرکت در آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز است .


مرحله دوم: برای فروشگاه اینترنی باید نامی مناسب انتخاب کرد

❤️ در هر حوزه‌ای که میخواهی فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید ، بایستی یک نام متناسب و جذاب انتخاب کنید که با زمینه فعالیت شما مرتبط بوده و مشتری بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند. در واقع نام فروشگاه به عنوان کارت ویزیت کسب و کار به شمار میرود که برای معرفی و جذب مشتریان به فروشگاه نقش پراهمیتی دارد.


❤️ این مرحله با نام انتخاب دامنه (Domain) شناخته میشود که از یک شرکت ثبت کننده دامنه استفاده میشود، که نام فروشگاه را ثبت میکند و بعد از آن فروشگاه اینترنتی با این عنوان شناخته خواهد شد.


❤️ انتخاب دامنه و قوانین مربوط به کسب و کار اینترنتی بحث پیچیده ای است که برای اینکه بهتر بتوان با این موضوعات آشنا شد بهتر است به طور اصولی حرکت کرد و با شرکت در دوره عملی وب سایت فروشگاهی در تبریز توسط فرد متخصص آموزش های لازم برای انتخاب دامنه مناسب را گذرانذ تا بتوان وب سایت فروشگاهی را راه اندازی کرد. من ، مهران ستاری بیه عنوان طراح سایت با ارائه کلاس های آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی ،به کسانی که قصد راه اندازی وب سایت را دارند کمک میکنم تا در زمان کمتری این کار را به صورت تخصصی به انجام رسانند.


مرحله سوم : طراحی و ساخت نمای داخلی فروشگاه

❤️ بعد از این که دو مرحله ی هاست و دامنه انتخاب شد ، حال نوبت ساخت سایت است که میتوان با پشت سر گذاشتن مراحل ساخت سایت فروشگاهی، آن را راه اندازی کرد.


❤️ اما برای این که انتخاب سیستم سایت ساز مناسب برای فروشگاه خیلی مهم است در ابتدا باید بهترین سیستم فروشگاه ساز مناسب را انتخاب کرد. در مورد فروشگاه اینترنتی ، این مرحله به عنوان انتخاب یک cms یا سیستم مدیریت محتوا شناخته می شود.


❤️ در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در مرحله انتخاب سیستم فروشگاه ساز که تقریبا بخش اصلی هزینه راه اندازی سایت باید برای آن در نظر گرفته شود.


❤️ در این مرحله از لحاظ گرافیکی، در ظاهر فروشگاه نیز مانند دکوراسیون فروشگاه فیزیکی که باعث جذب مشتری و افزایش فروش میشود، از قالب مناسب و طراحی شیک استفاده کرد. در دوره عملی وب سایت فروشگاهی در تبریز بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوا برای ایجاد فروشگاه اینترنتی آموزش داده میشود.


❤️ پس هر شخصی که قصد دارد در دنیای اینترنت کسب و کار خود را بهتر کند و یا قصد داشته باشد از راه اینترنت محصولات خود را به فروش رساند, اولویت و نیاز اصلی او داشتن یک سایت فروشگاهی است.


❤️ برای ساخت فروشگاه اینترنتی یا وبسایت حرفه ای حتماً از دانش تخصصی افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند استفاده کنید . ما در این جا کلاس های آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی در تبریز را پیشنهاد میکنیم .مزیت های شغل طراحی سایت

امروزه کسب‌وکار ، همانند دیگر خواسته‌ها و نیاز‌های مردم به طرف استفاده از اینترنت و تکنولوژی گرایش دارد. بنابراین در بیشتر شغل ها حضور یک برنامه نویس جهت طراحی سایت و یا نرم افزار و… یکی از احتیاجات در کسب‌وکار موفقیت آمیز به شمار میرود.


از آنجایی که در حال حاضر شغل طراحی سایت به عنوان یکی از مشاغل پر درآمد در جهان شناخته شده است، اما دارای معایب و مزایای خاصی است .با آموزش طراحی وب سایت در تبریز میتوان به مزیت های شغل طراحی سایت آگاه شد. علاقمندان به شغل طراحی سایت میتوانند با ثبت نام در کلاس های مهران ستاری و سپری کردن دوره های آن میتوانند در این حوزه وارد بازار کار شوند و درآمد زیادی را کسب کنند.


برای اغلب مردم، حتی افرادی که نسبت به شغل طراحی سایت هیچگونه شناختی ندارند، درآمدزایی بالا در این شغل تنها مزیت آن به شمار میرود.


ولی شغل برنامه نویس مزایای دیگری هم دارد که حتی ممکن است از دیدگاه‌های متفاوت مردم، برخی از این مزایا نسبت به درآمد و حقوق بالا طراحی سایت برتر محسوب شود. برخی از مزایای شغل برنامه نویس عبارتند از:


عدم وجود نیاز به ارتباطات به شکل مستقیم با ارباب رجوع

در شغل طراحی سایت، افراد بیشتر اوقات کاری خود را با کامپیوتر به سر می‌برند. این شغل برای افراد درون‌گرا به علت عدم مراجعه مکرر کارفرما، مشتریان و به طور کلی هر شخصی به فرد برنامه نویس، شغل و حرفه‌ی خوبی به شمار میرود.


هر چند این مزیت فقط مناسب افراد درون‌گرا نیست؛ در حقیقت در صورت ارتباطات زیاد به صورت مستقیم با افراد دیگر در بسیاری وقتها برای همه ی انسا‌ن‌ها ممکن است سخت بوده که باعث ایجاد استرس و اضطراب شود.


یا ممکن است افراد در برخورد با رفتار نامناسب دیگران و پیش آمدن عوامل آزار دهنده در دفاتر اداری ،نیاز به کسب رضایت دیگران پیدا میکنند. بنابراین گذراندن اوقات کاری کمتر با همکاران و کارفرمایان، برای برنامه نویسان مزیت به شمار میرود .که باعث میشود تا برنامه نویس بتواند کار خود را در آرامش انجام دهد.


تعیین ساعت کاری توسط شخص برنامه نویس

یکی دیگر از مزیت های شغل طراحی سایت که میتوان از بزرگترین مزیت‌های شغل برنامه نویسان شمرد در اختیار داشتن امکان تغییر زمان کاری است. تمامی برنامه نویسان جدا از چگونگی فعالیت آن‌ها اعم از فریلنسر بودن یا استخدام رسمی سازمان‌ها بودن، این امکان را دارند که زمان کاری خود به شکل کار بدون وقفه و یا استراحت دادن به خود در مواقع خستگی تعیین کنند.


بنابراین برنامه نویس میتواند کار خود را به منزل یا هر مکان دیگری منتقل کند که مناسب برای به اتمام رساندن فعالیت خود است،یعنی برنامه نویس میتواند ساعت کاری خود را از روز به شب و استراحت بدون نگرانی هنگام وقوع دشواری‌هایی مثل بیماری برنامه نویس را تغییر دهد.


در مقایسه با بعضی شغل های دیگر که کارمندان حتی در تعطیلات رسمی هم مجبور به کار کردن هستند، شغل برنامه نویس یک حرفه‌ی است که تعطیلی و کار کردن طبق خواسته ی برنامه نویس است.


ترقی در مقام و سمت در طراحی سایت

برنامه نویسان هنگام کدنویسی و طراحی برنامه‌ها هر لحظه با مسائل جدیدی روبرو میشوند که باعث میشود تا اطلاعات زیادی در زمینه حل مشکلات طراحی سایت و درکل کسب مهارت در حرفه خود کسب کنند.


البته چگونگی برخورد با این مشکلات و رفع کردن آنها در برنامه نویسان متفاوت هست و بستگی به مهارت کسب شده و اطلاعات دریافت شده در دنیای طراحی سایت دارد . که این مهارت برنامه نویسان امکان ترقی سمت آنها را فراهم می‌سازد.


پس میتوان گفت برای اینکه برنامه نویس بتواند درآمد و حقوقی بالاتر را بدست آورد بستگی دارد که تا چه اندازه ای اطلاع و آگاهی در چگونگی رفع برخی مشکلات کدنویسی داشته باشد.


لازم به ذکر است شغل طراحی سایت در جامعه، یک شغل با پرستیژ بالا به شمار میرود. حتی اگر درآمد کسب شده خیلی زیاد هم نباشد، شخص برنامه نویس از جایگاهی آبرومند در جامعه برخوردار خواهد بود.


پس برای اینکه بتوانید به این شغل با جایگاهی خوب در جامعه وارد شوید و وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید پیشنهاد میکنیم در آموزش طراحی وب سایت در تبریز با مهران ستاری شرکت کنید.