دوره طراحی سایت در تبریز

✏️ جلسه اول آموزش Html 1401/04/26

در این جلسه در مورد فد از آموزش وآشنایی با تگ های پاراگراف وعنوان ها آشنا شدیم✏️ جلسه دوم آموزش Html 1401/04/28

در این جسله ادامه تگ ها بررسی شد

 • تگ b
 • تگ strong
 • تگ i
 • تگ em
 • تگ mark
 • تگ small
 • تگ del
 • تگ ins
 • تگ sup
 • تگ sup
 • تگ address
 • تگ Comments
 • تگ a
 • attribute : dir | href | title

✔ تگ b برای پر رنگ کردن ✔ تگ strong برای پر رنگ کردن ✔ تگ i برای خم کردن ✔ تگ mark برای زرد کردن پس زمینه متن ✔ تگ del برای خط کشیدن روی متن ✔ تگ ins برای خط کشیدن زیر متن بیشتر رو قیمت استفاده میشه. ✔ تگ Comments برای کامنت کردن مطلب توسط


در دنیای امروز که اکثر کسب و کارها به سرعت در حال حرکت به سمت دیجیتالی شدن هستند، طراحی وب سایت به یک موضوع مهم تبدیل شده است. زمانی که کسب و کارها قصد فعالیت در دنیای اینترنت را دارند، نیاز به ایجاد یک وب سایت از طریق روش های طراحی وب سایت دارند. البته این فعالیت مراحل زیادی دارد و نیاز به تجربه و دانش زیادی دارد. آیا تا به حال فکر کرده اید که یک وب سایت چگونه طراحی می شود؟ اولین قدم برای شروع طراحی سایت چیست؟ امروز در مورد ساخت شی، تاریخچه آن و مراحل اصلی این فعالیت به شما خواهیم گفت. پس برای آشنایی بیشتر با طراحی سایت با ما همراه باشید.

طراحی سایت چیست؟


قبل از اینکه توجه خود را به موضوعات تخصصی تری مرتبط با طراحی وب سایت معطوف کنیم، باید با تعریف آن آشنا شویم. طراحی سایت مراحلی است که در ساخت و طراحی یک سایت اینترنتی برای اطلاع رسانی، ارائه شرکت یا فروش محصولات مختلف انجام می شود. طراحی سایت فرآیند ایجاد یک وب سایت است.

اما همه چیز مربوط به ظاهر یک وب سایت زیر چتر "طراحی" قرار می گیرد. طراحی سایت بسیار مهم است. زیرا برای برندسازی و بالا بردن اعتبار شرکت خود باید از یک وب سایت اختصاصی استفاده کنید. جالب است بدانید که ساخت وب سایت یک فرآیند طولانی است که از مراحل و قسمت های مختلفی تشکیل شده است. لایه بندی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو از مهم ترین قسمت های طراحی سایت می باشد. تمامی این مراحل بسیار مهم بوده و تاثیر مستقیمی بر عملکرد نهایی وب سایت برای سازمان دارد.


تاریخچه طراحی سایت

اولین وب سایت جهان در سال 1991 توسط شخصی به نام تیم برنرزلی ایجاد شد. این فرد که به نام های مختلف در فضای مجازی نیز شناخته می شود در تاریخ مذکور اولین وب سایت را به ثبت رساند. اختراع تیم بر زندگی میلیاردها انسان تأثیر گذاشته است. اولین وب سایت در تاریخ که از متل و ارتباطات الکترونیکی استفاده کرد. جالب است بدانید که این وب سایت قابلیت ارسال ایمیل نیز دارد. این سایت فوق العاده ساده و در عین حال کاربر پسند فاقد گرافیک، متن و رنگ است. با مراجعه به آدرس آن می توانید وضعیت طراحی سایت را در روزهای اولیه اینترنت مشاهده کنید. شما فقط می توانید یک شماره متنی را در این وب سایت ببینید. آدرس اولین وب سایت ایجاد شده در جهان info.cern.ch است.


چرا طراحی سایت خوب مهم است؟

آگاهانه یا نه، ما تمایل داریم ابتدا به تصاویر واکنش نشان دهیم. مردم به طور طبیعی به سمت طراحی خوب کشیده می شوند. به همین دلیل، طراحی وب سایت شما مهم است.

وقتی نوبت به طراحی وب سایت شما می رسد، مطالعات بارها و بارها ثابت کرده است که مصرف کنندگان به سرعت درباره کسب و کار شما فقط بر اساس تصاویر بصری قضاوت می کنند. اگر وب سایت شما ضعیف طراحی شده باشد، اغلب استفاده از آن را متوقف می کنند.


اهمیت طراحی سایت

بر اساس تحقیقات استنفورد، 75 درصد از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که اعتبار یک شرکت را بر اساس طراحی وب سایت آن قضاوت می کنند. همچنین 38 درصد افراد اگر محتوا و طراحی جذاب نباشد، دیگر به وب سایت شما لینک نمی دهند. بنابراین طراحی وب بد فقط به مشروعیت شما لطمه نمی زند. اگر به زیبایی طراحی نشده باشد، می تواند یک سوم بازدیدکنندگان شما را همراه با مشتریان بالقوه شما دور کند.


چرا داشتن یک وب سایت دیگر یک گزینه نیست؟

داشتن یک وب سایت برای کارآفرینان یا هر تجارت دیگری یک گزینه نیست! این تنها راه برای زنده ماندن، تجارت، کسب درآمد، پوشش هزینه ها و خیلی بیشتر است. اگر از ابتدا طراحی سایت ساده، کاربردی و ریسپانسیو نداشته باشید و ارزش طراحی سایت را دست کم بگیرید، با مشکلات جدی مانند موارد زیر مواجه خواهید شد:

از دست دادن علاقه، پرس و جو و خرید کاربران بالقوه. برای همگام شدن با استانداردهای شرکت آفلاین خود، باید سخت کار کنید و هزینه زیادی بپردازید. فرصت ایجاد یک برند رویایی را از دست بدهید که معتبر باشد و به راحتی درآمدزایی شود. فرصت پیشی گرفتن از رقبای خود را در بازار مجازی از دست ندهید. پایگاه بالقوه خریداران یا مشتریان وفادار بلندمدت را از دست بدهید.